Пересадка і розмноження пальми арека

Пересадка і розмноження пальми арека

Пальма Арека також не вимагає щорічного пересадження в горщик більшого розміру. Це потрібно робити, коли ви помітили, що рослина захворіло або коли корінь проткнув нижню частину оболонки. У цього рослини не дуже розгалужена коренева система, воно утворює один довгий підземний ствол. З цієї причини вибирайте їй не широкі, а досить високі і вузькі горщики.

Рослина легко розмножується. Все, що вам потрібно зробити, це при пересадці відірвати здорові паростки висотою не менше 30 см. У таких пагонів вже є коріння, тому краще відразу ж помістити їх в горщик меншого розміру з відповідним субстратом. Доглядаючи за розсадою, не забувайте рясно обприскувати листя. Читать далее Пересадка і розмноження пальми арека

Пальма арека — вимоги

Пальма арека — вимоги

Ви хочете, щоб пальма арека прикрашала вашу вітальню? Виростити ця рослина нескладно, але потрібно пам’ятати кілька важливих моментів.

Яка грунт для пальми арека найкраще?

Ця рослина любить родючий і з гарним дренажем грунт. Ви можете приготувати його самостійно, змішавши компостну землю з торфом, листової землею і піском в рівних пропорціях. Замість піску також можна використовувати подрібнений керамзит.

У магазинах доступний вже готовий субстрат з пальми, до якого можна дотягнутися і при відсутності окремих інгредієнтів. Цей розчин також рекомендується любителям кімнатних рослин.

Пальма Арека — полив Читать далее Пальма арека — вимоги

Пальма-Арека — догляд. Як про це подбати?

Пальма-Арека — догляд. Як про це подбати?

Категорія: Сад, Рослини і насіння, Кімнатні рослини, Зелень

Ви шукаєте ефектне рослина для вітальні або спальні? Пальми арека стануть відмінним вибором. Догляд за цією рослиною нескладний. Завдяки відповідним процедурам він може прикрашати ваш будинок на довгі роки. Дізнайтеся все про вирощування ареки.

Переходимо до наступних абзацах:
Areca Palma — чому вона стоїть вдома?
Пальма арека — вимоги
Пальма Арека — догляд і добриво
Пересадка і розмноження пальми арека Читать далее Пальма-Арека — догляд. Як про це подбати?

Як перевірити pH грунту?

Як перевірити pH грунту?

Щоб визначити pH грунту на своїй ділянці або в саду, варто звернути увагу на те, які рослини на ній ростуть в природних умовах. Найчастіше на пустищах можна побачити конюшина або кропиву, які ростуть на лужної грунті. Однак якщо грунт слабокислая, на ній можна зустріти спориш, лопух, чортополох і шипшина. З іншого боку, в кислому ґрунті зустрічаються верес, хвощ і подорожник. Читать далее Як перевірити pH грунту?

Як підкислити землю? Ви повинні знати ці методи!

Як підкислити землю? Ви повинні знати ці методи!

Категорія: Сад, Вирощування і захист рослин, Добрива, Аксесуари для вирощування

Однією з найважливіших характеристик грунту для вирощування рослин є її pH. Як виявилося, більшість рослин, вирощуваних будинку або в саду, краще ростуть в кислому або слабокислою грунті, ніж в найбільш поширеною лужної грунті. Дізнайтеся, як подкісіть грунт, щоб дати рослинам найкращі умови для зростання.

Переходимо до наступних абзацах:
PH грунту — навіщо її окисліться?
Ацидофільні рослини в саду і на присадибній ділянці
Як перевірити pH грунту?
Як підкислити грунт в горщику?
Як подкісіть землю — домашні засоби
Як подкісіть грунт — вибираємо готові добрива Читать далее Як підкислити землю? Ви повинні знати ці методи!

Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування

Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування

Як повинні виглядати квіти для осіннього балкона? В яких умовах вони будуть перебувати? Осінні балконні квіти найбільш схильні до морозів. Ці рослини починають цвісти наприкінці літа і можуть прикрашати балкон навіть до зими. Однак вибирайте види, стійкі до перших заморозків. Тоді невеликий морозець, який з’являється вночі, не зашкодить їх листків і не вплине на їхнє цвітіння.

Якщо ви побоюєтеся, що їх коренева система не замерзне, можна оточити горщик агротекстилю Р50, який захистить їх в основному вночі.

Восени розміщуйте квіти на балконі у відповідності зі своїми вимогами. Це правило не змінюється при виборі кожної рослини. Якщо ваш балкон виходить на південь — вибирайте види, яким подобаються сонячні місця. Читать далее Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування

Квіти для балкона восени — які види підійдуть найкраще?

Квіти для балкона восени — які види підійдуть найкраще?

Категорія: Сад, Рослини і насіння, Насіння, Квіти

Восени зацвіте велика частина садових квітів і балконів. Однак він все одно може бути барвистим і красивим на вашому балконі. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильні рослини. Перевірте, на що слід звернути увагу при виборі квітів для балкона восени і які види будуть кращими.

Переходимо до наступних абзацах:
Осінні квіти для балкона — що вибрати?
Осінні квіти для балкона — вимоги і умови вирощування
Квіти для балкона восени — зразки видів

Восени дні стають коротшими, температура знижується, а пізно восени з’являються заморозки. Ці умови не підходять для багатьох видів рослин, вирощуваних на балконах і в садах. Однак це не означає, що восени на вашому балконі нічого не зацвіте. Деякі види рослин адаптовані до суворих умов цього сезону. Як повинні виглядати осінні квіти для балкона? Подивіться на найкрасивіші види рослин, які восени прикрасять ваш балкон. Читать далее Квіти для балкона восени — які види підійдуть найкраще?