Укладання дерев’яної підлоги
На сьогоднішній день все більшою популярністю починають користуватися укладання дерев’яної підлоги, що, в принципі, і не дивно. Оскільки деревина є екологічно чистим, абсолютно нетоксичним матеріалом, який ще, до всіх інших достоїнств, володіє високими теплоізоляційними показниками.

Укладання дерев’яної підлоги є досить складним процесом, для проведення якого потрібна особлива ретельність і неухильне дотримання правил, які рекомендовані для даного типу робіт. Укладання дерев’яної підлоги передбачає використання в ролі оздоблювального матеріалу обрізаних та шпунтованих дощок. Але, як правило, сьогодні для подібних цілей часто використовується ДСП, застосування якого дозволяє істотно скоротити вартість робіт, а також терміни виконання і трудомісткість. Читать далее Укладання дерев’яної підлоги

Обробка дерев’яної стіни
Про дерев’яному будиночку мріють багато людей, але більшість з них не здогадується про профілактичні методи, які необхідно проводити, щоб будинок прослужив довго. Тому для кожного елемента конструкції існують свої правила раціонального догляду. Особливу увагу слід приділяти дерев’яних стін, які згодом зможуть простояти не одне століття.

У комплекс методів обробки дерев’яних стін входить кілька послідовних дій, які проводяться після закінчення будівельних робіт. Читать далее Обробка дерев’яної стіни

Пластикові вікна — не розкіш
Дана стаття розповідає про переваги пластикових вікон, завдяки яким вони успішно використовуються на території Росії. У статті особливу увагу приділено питанню теплоізолюючих властивостей ПВХ вікон.

Розмови щодо вікон із ПВХ ведуться вже більше десяти років, а саме з тих пір як вони з’явилися на ринку. Найбільше споживачів хвилювало, то наскільки пластикові вікна пвх годяться для того щоб їх використовувати в досить суворому російському кліматі. На сьогоднішній момент велика кількість наших співвітчизників вже переконалося, що якісні, правильно зібрані і встановлені пластикові вікна пвх прекрасно підходять до наших умов, і вже не перший рік є російським громадянам. Читать далее Пластикові вікна — не розкіш

Зведення фундаменту
На думку багатьох будь-які будівельні роботи по плечу тільки не ледачому і впевненому в своїх можливостях людині. Наприклад, для того щоб звести фундамент своїми руками для подальшого будівництва лазні або невеликого будиночка багато знань не знадобиться. А ось, що стосується будівництва котеджів або великих будівель без розрахунків фахівця тут ніяк не обійтися.

На сьогоднішній день існує чотири види фундаментів: Читать далее Зведення фундаменту

Камін своїми руками
Ви любитель тепла і затишку, інакше, навіщо б вам знадобилося шукати, як самостійно зробити камін. Хоча його призначення обігрівати будинок, багато хто встановлює його з метою поліпшити вигляд приміщення надати йому особливу індивідуальність.

Звичайно ж, найлегше купити електрокамін з імітацією полум’я, ніж побудувати. Це заодно дозволить позбутися клопоту і витрат, пов’язаних з його обслуговуванням. Але погодьтеся це все не те! Адже електрокамін не дасть відчути справжнього вогню, а в зимовий холодний вечір ви від нього не почуєте приємного потріскування палаючих дров. Ось чому варто обзавестися справжнім каміном, але перш, ніж почати його зведення необхідно подбати про гарну вентиляцію каміна. Читать далее Камін своїми руками

Компресор повітряний електричний
 

Повітряний компресор використовується у виробничих цехах, підприємствах автосервісу, майстерень, а в побуті з його допомогою здійснюється робота пневмоинструментів. Жителям України, яким необхідний компресор, купити цей агрегат пропонує житомирський інтернет-магазин. У нашому вигідному за всіма параметрами магазині ви можете придбати будь-яку модифікацію цього пристрою (в тому числі компресор для аерографа) за дуже приємною ціною. Пропонуючи до реалізації компресори (купити за ціною вражаюче низькою можна завжди), ми враховуємо потреби кожного клієнта, пропонуючи для уточнення таких послуги консультантів.

Продажем електрообладнання наше підприємство займається вже кілька років, тому досвід Читать далее Компресор повітряний електричний

Як врізати замок у двері?
Насправді врізка замків не такий вже і складний процес як думають багато хто ще не випробували себе в цій справі. Звичайно, установка замку може здатися пеклом, в разі якщо перед роботою ви встигли запастися тільки стамескою і молотком. Часом буває незрозуміло, як же раніше з цим завданням справлялися без сучасних інструментів.

Особливих секретів при установці замків не існує, все що потрібно, так це пара чоловічих рук, шуруповерт або дриль, набір свердел, викрутка, а також вищезгадані стамеска і молоток без яких теж не обійтися. Зазвичай всі ці інструменти є в наявності у господаря будинку, в іншому випадку для того щоб врізати замок доведеться викликати фахівця. А, як відомо, послуги з врізки замків та встановлення дверей будуть коштувати грошей. Так що врізка замків своїми руками для багатьох це найкращий варіант. Читать далее Як врізати замок у двері?