Ремонт котеджів під ключ

Таке явище як котеджі з’явилося не так вже й давно, але вже міцно завоювало серця росіян. А причина цього в тому, що це не просто сезонний дачний будиночок, а повноцінний будинок, в якому можна проживати в будь-який час року з родичами або друзями. Вони настільки популярні, що навіть ті, хто не може дозволити собі придбати такий будинок, знімають їх на якийсь час — на кілька місяців і днів.

 

Чи не є великим секретом, що підтримка котеджу в нормальному стані — це справа, яка вимагає великої кількості часу і сил. Адже їх площа досить велика — по крайній мере, в порівнянні зі стандартними квартирами — а це означає, що кожному з цих квадратних метрів доведеться приділити увагу. Причому огляд житла потрібно проводити регулярно, щоб потім не зіткнутися з катастрофічними наслідками легковажного ставлення до нього.

 

Якщо ж накопичилося вже дуже багато всього, і котедж однозначно потребує повноцінного ремонті, то найоптимальнішим рішенням стане ремонт котеджів під ключ. Адже переїжджати кудись на час тривалого ремонту не завжди зручно і навіть не завжди можливо, а життя в умовах будівництва навряд чи можна назвати повноцінною. Тому, якщо все-таки хотілося б зберегти звичний спосіб життя і душевний спокій, доручення роботи професіоналам стане найкращим кроком.

 

На сайті компанії ви можете подивитися прайс на ремонт і приблизно оцінити, якою буде його вартість. Ціни можуть трохи відрізнятися від фірми до фірми, але в цілому великої різниці між ними не буде. Різниця може виявитися як робіт і відповідно результату тому, що ви хотіли отримати.

 

Яку б фірму ви не вибрали, краще віддати перевагу тій, яка має ліцензію на будівництво, тоді вище шанси, що виконавці зроблять все так, як потрібно. А ось з бригадами, які працюють «по-чорному», роботу неодмінно потрібно контролювати. Однак робити це повноцінно можна, якщо у вас є великий досвід і обсяг знань в будівництві. Але в цьому випадку навряд чи ви вирішите звернутися до будівельників низького класу, якщо тільки для зовсім простих робіт.

 

Не потрібно забувати про те, що ремонт котеджу — це відмінний привід оновити його зовнішній вигляд повністю! І якщо вам давно вже не подобався фасад, то разом із заміною покриття всередині будинку можна поміняти і його. Зараз існує безліч сучасних будівельних матеріалів, які дозволяють створити будинок вашої мрії, нехай навіть просто візуально. І якщо вже ви все одно маєте намір замовити ремонт під ключ, чому б не скористатися всіма можливими послугами? Адже це оптимальний шанс зробити все за один раз і дешевше, ніж якщо роботи будуть замовлені в кілька прийомів.

 

Особливо вражаючі результати оновлення фасаду дає на старих будинках. Гості можуть подумати, що ви придбали новий будинок, в той час як ви всього лише оновили фасад. І, безумовно, внутрішні роботи все одно будуть потрібні, але все ж зовнішній вигляд котеджу буде радувати вас набагато більше.

Триходовий кран
 

Прокладка систем і комунікацій, що дозволяють виконувати доставку води в приміщення і виконувати передачу на далекі дистанції, повинна виконуватися в повній відповідності з основними вимогами і ГОСТами. Системи водопостачання та комунікації, дозволяють виконати подачу води приватним особам в будинку, і на підприємства, виконати магістралі, що подають воду на значні відстані. Але, для забезпечення ефективної працездатності і повної безпеки, необхідно виконувати монтаж систем відповідно до вимог і стандартів.

 

Запірна арматура та інше обладнання стають основною складовою систем. Триходовий кран використовується для монтажу в систему манометра. Таким чином, кожен Читать далее Триходовий кран

Касетні стелі
Ще кілька років тому, коли при ремонті поставало питання, що ж робити в квартирі зі стелею, обклеювати шпалерами або білити вибір був не великий. Сьогодні ж все змінилося настільки, що часом зробити вибір серед існуючих оздоблювальних матеріалів для стель складно. У цій статті розглянемо касетний стеля, який відноситься до групи підвісних стельових покриттів.

Варто відзначити, що касетні стелі в основному призначені для просторих приміщень (ресторани, офіси, нічні клуби і т.д.), але не рідкісні випадки установки касетного стелі і в квартирі, це не звично, але все залежить від фантазії і бажання її власника . (До речі касетні стелі це відмінний варіант обробки приміщень до яких пред’являють високі гігієнічні вимоги). Читать далее Касетні стелі

Огорожа з каменю
 

Розвиток приватного житлового будівництва плюс природне людське прагнення зробити привабливим і безпечним власне житло стало причиною популярності будівництва огорож з каменю.

Огорожа з каменю це цілий ряд переваг. В першу чергу необхідно відзначити їх міцність, в результаті якої заміський будинок обнесений подібним огорожею перетворюється на неприступну справжню фортецю. Читать далее Огорожа з каменю

Як виконати монтаж водостоку
Для того щоб здійснити монтаж водостоків багато вибираючи будівельний матеріал в першу чергу орієнтуються на його вартість і при цьому практично забувають про те, що скупий завжди платить двічі. Адже заощадивши на установці водостічної системи в результаті можна піддатися глобальним витрат.

Неправильно і економно організований водовідвід згодом призведе до того, що вода з даху буде потрапляти на фундамент і стіни. Рано чи пізно через їх надмірно сильного зволоження почнеться передчасне руйнування будівлі. А ось ретельно підібрана і змонтована конструкція водостоку може не тільки збільшити термін існування споруди, але ще і прикрасити її, надати їй завершеність. Читать далее Як виконати монтаж водостоку

Монтаж сендвіч панелей
 

Підготовка до монтажу сендвіч панелей. Монтаж сендвіч панелей вимагає необхідну проектну документацію. Вона повинна мати такі пункти:

  • Специфіка стінових і покрівельних сендвіч панелей.
  • Спосіб прикріплення панелей до несучої конструкції. Тип з’єднання.
  • Обов’язкове кількість споживання оздоблювальних і гідроізоляційних матеріалів.
  • Монтажні схеми.
  • Керівництво по техніці безпеки.

Для розробки даної документації можна звернутися в спеціалізовані організації, які зроблять всю необхідну розробку документації. Перед тим як приступити до монтажу сендвіч панелей, потрібно впевнитися щодо рівності та точності всіх розмірів. Читать далее Монтаж сендвіч панелей

Монтаж поліпропіленових труб своїми руками
Для монтажу поліпропіленових труб придатні тільки неушкоджені і незабруднені деталі. Тому умови зберігання і транспортування повинні строго відповідати вимогам і нормам. Монтаж поліпропіленових труб своїми руками виконується при температурі не нижче +5 градусів. Якщо температура нижче даної, то з’єднання труб буде неякісним.

Обов’язковою умовою при транспортуванні і зберіганні є захист від механічного пошкодження. Сам монтаж також повинен бути захищений від пошкоджень такого типу. Всі деталі повинні бути захищені від відкритого вогню, тому що він може сильно зашкодити їх. Читать далее Монтаж поліпропіленових труб своїми руками