Ідеальне рішення — використання численних сонячних ламп

Ідеальне рішення — використання численних сонячних ламп, що поєднують економічність і мобільність. Незалежно від місця розташування контактів, ми можемо розмістити їх в будь-якому місці за нашим вибором. Зробимо ставку на ліхтарики і кульові лампи, як барвисті, так і теплі — вони перетворять нашу терасу і сад в затишний край, що нагадує відпочинок біля теплого моря.

Також варто висвітлити сам стіл або барну стійку, що не тільки дозволить краще бачити розміщену на ній посуд, але і допоможе створити потрібну атмосферу. На стільниці можна використовувати свічки і ліхтарики на сонячних батареях. Детальніше про те, як висвітлити терасу і сад, читайте тут.

З увагою до деталей — незабутня вечірка на свіжому повітрі

Врівноважуючи деталі нашого стилю, ми робимо простір ще більш чарівним, і кожен хоче залишатися в ньому якомога довше. Вибираючи аксесуари для нашої тераси або саду, ми також повинні керуватися їх функціональністю. На поверхню підлоги варто покласти пару килимків, що не тільки змінить характер приміщення, а й підвищить комфорт гостей. Саме на них можна поставити м’які сидіння, наприклад, пуфи або подушки.

Також на меблі — стільці або жорсткі лавки — покладемо спеціальні подушки, які забезпечать тепло і затишок запрошеним. Залиште кілька ковдр і килимків в доступному місці, щоб гості могли сховатися в разі вечірньої прохолоди. Переносний динамік і улюблена музика доповнять атмосферу, і якщо у нас є для цього умови, ми також можемо створити кінотеатр під відкритим небом, повісивши простирадло, на якій будемо показувати фільм.

Давайте надихнімося відео нижче і створимо незабутній наряд для вечірки в саду!