Готуємо терасу і сад до свята

Готуємо терасу і сад до свята

Категорія: Сонячне освітлення, Сонячне освітлення

Досить кількох прикрас і відповідного освітлення, щоб на відкритому повітрі ви могли проводити незабутні вечірки. Про що потрібно пам’ятати, готуючи наш сад або терасу для прийому гостей? Давайте подивимося!

Вечірка в саду — з чого почати

Якщо ми ще не дуже підготувалися до прийому гостей на свіжому повітрі, давайте почнемо з найважливіших основ. Перш за все, необхідно облаштувати місце, де можна посидіти і, якщо ми збираємося подавати їжу, поїсти. Таким чином, незамінними елементами є стільці і стіл. Тут стане в нагоді набір садових меблів, але може статися так, що її не вистачить на всіх гостей. Якщо у нас немає додаткових сидінь у вигляді лавок, ми можемо використовувати предмети домашнього вжитку у вигляді табуретів і стільців, а також всі пуфи і подушки. Однак не забувайте класти їх на суху поверхню.

Стіл стане центром вечірки, особливо якщо ми подамо його з делікатесами. Тому давайте з’ясуємо, як його можна прикрасити, а також організувати на ньому місце. Відмінна ідея для вечірки в саду — також запалити гриль і створити зручну барну стійку на стіні або швидко створену стільницю біля стіни.

Рада експерта

Замість звичайних страв будемо використовувати тарілки і паперові стаканчики. Ми також можемо купити алюмінієві чашки і пластикові столові прилади, щоб уникнути ризику розбивання склянок і склянок, а також незручного миття занадто великої кількості брудного посуду. Виберемо ті, які можна переробити.

Освітлення в саду і на терасі

Це один з найважливіших питань під час заходу. Ми хочемо, щоб атмосфера була унікальною, але ми також очікуємо функціональності. Ніхто не захоче сидіти в темній алеї саду. Отже, давайте висвітлимо простір. Що ми можемо використовувати?