Тіньовий парус для дачі — чому воно того варте?

Тіньовий парус для дачі — чому воно того варте?

Категорія: Тенти

Одна з форм затінення виділеної частини саду або тераси — спеціальний вітрило. Ми можемо замінити його парасолькою, тентом і дахом. Давайте дізнаємося, як це працює і чому вам варто його застосовувати. Про його збірці ми також дізнаємося з докладного навчального відео.

Що таке тіньовий вітрило?

Цей вид навісу, як випливає з назви, нагадує вітрило. Подібна форма трикутника і розстелений матеріал явно відносяться до святкового, приморського клімату. З цієї причини тіньової парус є функціональним і декоративним елементом. Ми замінимо його іншими формами покриття балкона і тераси — він ідеальний як форма локального затінення.

Матеріал вітрила — це тканина, стійка до води і ультрафіолетового випромінювання, тому вона надовго збереже свій зовнішній вигляд незалежно від погодних умов. Ця форма террасного і балконного покриття, на відміну від парасольки або навісу, не є мобільною, про що слід пам’ятати при виборі місця, де вона буде використовуватися.

Ви це знаєте …?

На щастя, не обов’язково постійно відкривати штори. Ми легко впораємося з цим за допомогою карабінів. Ми також можемо відокремити тільки одну або дві сторони, щоб трохи змінити роботу вітрила.

Що відрізняє тіні вітрила?

Основною перевагою тіньових вітрил є їх легка форма. Якщо дозволяють умови, ми можемо розташувати їх між існуючими вертикальними поверхнями, такими як стіни або колони, а також деревами. Такий тип підвіски позбавляє нас від багатьох трудовитрат і необхідності установки додаткових елементів. Однак, якщо місце для тіньового вітрила менш сприятливо, ми будемо використовувати простий дерев’яний стовп, щоб прикріпити його.

Тіньовий парус набагато краще підходить для невеликих балконів і терас, ніж будь-який зонт. При навішуванні на кріплення, розміщені на стінах або опорах, додатковий простір для рами не потрібно.

Зате парус набагато дешевше тенту і не вимагає додаткової установки. Так само повісимо набагато швидше, ніж навіс.

Тіньовий вітрило також ідеально вписується в сучасні тенденції космічного дизайну. З цієї причини він буде мати гарний вигляд як в приватних особняках, так і в якості елементів облаштування ресторанного дворика або саду готелю.

Кріплення тенту — що вам потрібно знати?

Монтаж терасної або балконних покрівлі такої форми нескладний. Однак перш за все ми повинні вирішити, де тіньовий вітрило буде найбільш корисним. Після того, як ми вибрали місце, де він працює краще за все, нам потрібно вирішити, куди повинні йти кілочки і гачки, які утримують його. Якщо у нас немає поверхні, на якій ми можемо зробити таке кріплення, ми також повинні встановити стовп. Дія не буде складним, якщо ми подивимося, як це зробити, в навчальному відео нижче.

З відео ми також дізнаємося, які саме аксесуари і інструменти нам знадобляться, щоб правильно прикріпити вітрило. Давайте дізнаємося, як ще ми можемо захистити себе від сонця в саду і на терасі.