Сонячні лампи — який у нас вибір?

Сонячні лампи — який у нас вибір?

Завдяки передовим технологіям і сучасним можливостям у нас є дуже широкий асортимент сонячних ламп для тераси та саду. Серед них можна знайти:

— підвісні світильники — ті, які можна повісити на деревах або, наприклад, між стовпами і стіною. У цю категорію входять всі особливо декоративні сонячні лампи, так звані на шнурі висять кульки або хлопки або різнокольорові ліхтарики, схожі на китайські ліхтарики;

— торшери — це стовпи, ліхтарі та інші пристосування, які можна ставити на землю. Найкраще вони підходять для освітлення доріжок, сходів або, наприклад, кутів тераси. Серед торшерів ми також можемо знайти вишукані світильники, які можна розмістити на столах, стінах або підвіконнях. Вони можуть бути, наприклад, у вигляді ліхтарів;

— бра — це зазвичай бра і плафони, які ми повісимо на будь-які плоскі поверхні — не тільки фасад, але і стіни або огорожі.

Сонячні лампи у вигляді брусків з гострим шипом — окрема категорія. Вони використовуються для того, що встромляє в землю і особливо добре виглядають серед красивої рослинності. Можемо сміливо класти їх в ящики з травами або в квіткові горщики або прямо в землю в саду.

Давайте подивимося, як, наприклад, ми можемо висвітлити нашу терасу сонячними лампами в надихає відео нижче.

Завдяки тому, що нам не потрібно турбуватися про необхідність підключення їх до електрики, сонячні лампи знижують ризик небезпечних несправностей і коротких замикань. Відсутність розводки також значно спрощує реалізацію естетичного стилю. Кожна сонячна лампа, призначена для використання на відкритому повітрі, має відповідний захист від погодних умов. Тому світильники цього типу можна сміливо використовувати на вулиці, будучи впевненими, що ні дощ, ні сонце не зашкодять їх і не змінять їх зовнішній вигляд.