Як уберегти рослини від весняних заморозків?

Як уберегти рослини від весняних заморозків?

Категорія: Агротекстиль і фольга

Хоча календарна весна починається в березні, в квітні і навіть травні часті нічні та ранкові заморозки. Однак це період посиленого зростання садових рослин, про який ми повинні особливо піклуватися в цей час. Що робити, щоб низькі температури не нашкодили нашим улюбленим квітам і чагарниках?

Укривние рослини — ефективний захист від заморозків

У міру того, як дні стають теплішими, рослини переходять у фазу активного росту, втрачаючи при цьому морозостійкість. В результаті вони часто піддаються пошкодження рослинних клітин через утворення в них кристалів льоду. Ефективний спосіб захистити ніжні зростаючі сіянці — вкрити їх. Для цього ідеально підходять матеріали, зазвичай доступні в магазинах для садівників, такі як білий агротекстиль або бульбашкова плівка. З їх допомогою можна покрити цілі клумби і клумби, а також окремі рослини після поділу матеріалу. Під такими укриттями підтримується більш висока температура, і наші квіти отримують відповідні умови для здорового розвитку.

Правильна підживлення за рецептом заморозків

Метод, який відмінно працює в боротьбі з весняними заморозками, — це також вибір правильного добрива. У рослин, які мають необхідні поживні речовини, більш висока концентрація клітинного соку, який в той же час набуває додаткову стійкість до морозів. Тут відмінно підійдуть багатокомпонентні добрива, збагачені калієм.

Рада експерта

Уникайте застосування багатих азотом препаратів під час весняного підживлення рослин. Він збільшує кількість води в клітинах рослин, і тому рослини стають більш сприйнятливими до заморожування і пов’язаним з ним пошкоджень.