Подбаймо про зволоження рослин

Подбаймо про зволоження рослин

Цінним обробкою рослин, які зазнали заморозків, є їх обприскування і правильний полив. Вода в грунті протягом дня буде акумулювати тепло і повертати його кореневій системі в більш прохолодні ночі. Точно так же вода, що скупчилася на листках, буде замерзати, віддавати тепло, захищаючи тканини рослин від пошкоджень.

Посів і посадка саджанців з урахуванням потреб рослин

У разі теплолюбних рослин важливо своєчасно їх висаджувати — якщо вони екзотичні або надзвичайно чутливі до морозів, пишіть в землю тільки тоді, коли ми впевнені, що небезпека заморозків минула. Середина травня вважається безпечною датою. У разі розсади добре попередньо загартувати рослина, щоб воно звикло до умов в саду.

вибираємо позицію

Не менш важливо для рослин стан, в якому ми плануємо їх вирощувати. Слід уникати депресій, адже саме тут накопичується самий прохолодне повітря. Добре садити рослини в місцях, добре захищених від вітру, а також біля каменів, бетонних парканів та стін, які при нагріванні сонячними променями надовго віддають тепло в навколишнє середовище. Вказівок, приведених вище правила, ми можемо бути впевнені, що наші рослини будуть розвиватися в доброму здоров’ї і в усій красі.