Сукуленти і інші рослини ідеально підходять для сонячного саду

Сукуленти і інші рослини ідеально підходять для сонячного саду

Сукуленти, які часто також вирощують в домашніх умовах в невеликих горщиках, дуже популярні серед світлолюбних рослин. Вони мають природну стійкість до посухи. Щоб вони вижили якомога довше, їх слід конденсувати вранці або ввечері, бажано з водою, щоб вона встигла випаруватися.

Кактуси ще менш вимогливі. Вони відмінно переносять спеку, а обрані види проживуть без води довгі роки. Вони добре працюють як вдома, так і в саду.

За своєю природою рослини, які ростуть в околицях Середземного моря, такі як лаванда і сантолина, пристосовані до більш високих температур. Сонце покращує їх цвітіння, а кількість сонячних днів вказує на момент, коли варто їх обрізати, щоб вони зацвіли.

Велика кількість яскравого сонця також створює сприятливі умови для розвитку таких кольорів, як:

— волошка,

— майорець,

— Газанія,

— ехінацева пурпурна,

— садові ковдри,

— деревій,

— лантану,

— садовий дельфініум,

— петунія,

— рій,

— рудбекія,

— соняшник.

Світлолюбні чагарники і дерева

Крім невеликих рослин в сонячному саду ми можемо посадити чагарники і дерева, які добре переносять жарке літо, а яскраве сонце поліпшить їхнє цвітіння і забарвлення. Варто пам’ятати, що в періоди значних коливань температури, в тому числі між днем ​​і вночі, стовбури дерев слід білити.

Світлолюбні чагарники і дерева належить висаджувати з південної або західної сторони. Північ затінений, а схід вітряно — краще уникати їх.

До дерев і чагарників, які люблять світло, відносяться:

— американський бурштин,

— береза ​​срібляста,

— будлея Давида,

— квітка гліцинії,

— південний червоний бутон,

— магнолія,

— сумах оцтовий.

Як доглядати за рослинами у сонячному саду?

За квітами, чагарниками і деревами, люблячими світло і витримують високі температури, потрібно доглядати особливим чином. Якщо не вказано інше для конкретного виду, можна використовувати формулу поливу рано вранці або пізно ввечері. Вода не повинна бути спрямована прямо на квіти і листя — вони можуть спалахнути, коли сонце почне інтенсивно нагріватися.

Рослини слід удобрювати і мульчувати, що забезпечить їх правильне харчування і зменшить випаровування води з грунту.