Покрокове укладання компостера на балкон

Покрокове укладання компостера на балкон

Категорія: Компостери

Компостування на балконі — це процедура, спрямована на скорочення утворення відходів в домашньому господарстві, тому вона ідеально вписується в образ життя без відходів. Створюючи власний компост, ми отримаємо родючий грунт для посадки рослин, завдяки якій ми будемо впевнені, що наші балконні овочі або зелень корисні. Подивимося, з чого почати домашнє компостування!

Вибираємо компостер для балкона

Вибір компостера для балкона не повинен стати проблемою. Тенденція домашнього компостування вже досить популярна, тому в магазинах ми можемо знайти безліч готових продуктів, які можна використовувати. Більш того, виробники надають нам аксесуари для компостування, які є не тільки функціональними, але і декоративними, тому вони не будуть заважати декору нашого балкона. У нас навіть є компостери, оформлені в певному стилі!

Запросимо дощових черв’яків в компостер

 

Якщо ми хочемо, щоб компостування було швидким, ефективним і правильним, ми повинні купувати дощових черв’яків. Каліфорнійський вид працює найкраще і спеціально розроблений для використання в компостері, хоча звичайні дощові черв’яки теж підійдуть.

Багато людей починають свою пригоду з домашнього компостування без дощових черв’яків, тому що ненавидять їх і просто не хочуть тримати вдома «черв’яків». Звичайно, компостування без них можливо — ви можете спробувати замінити їх спеціальними бактеріями. Однак такий спосіб виробництва компосту може викликати цвіль і гниття відходів, що призведе до появи неприємного запаху. Більшість любителів компостувати на балконі з часом переконуються в дощових черв’яків і вводять їх в систему. Ефект? Швидка переробка органічних залишків і високоякісний компост, який ми можемо використовувати в якості грунту для рослин.