Компостування на балконі і пори року

Компостування на балконі і пори року

Безсумнівно, найкращий час для компостування на балконі — з весни до осені, тобто коли на вулиці відносно тепло і немає заморозків. Все через дощових черв’яків, які люблять помірно теплий клімат і ненавидять морози. Так що ж робити взимку з компостером? У нас є два варіанти:

— добре утеплите компостер — в разі теплої зими просто накрийте його старою пуховою ковдрою або накрийте подушками. Якщо очікуються сильні морози, компост краще утеплити пінополістиролом;
— візьміть компостер додому — правильно запущений процес компостування не дає неприємного запаху і не приваблює плодових мух. Єдиною проблемою можуть бути дощові черв’яки, які іноді люблять тікати від компостера, коли їм не подобається температура всередині.

Увага!

Якщо навколо компостера скупчуються плодові мухи, швидше за все, ви кинули в компостер занадто багато фруктових шкірки, яка солодка і приваблює комах. Як з цим боротися? Накрийте їх сухими відходами (травою, листям, папером або картоном) і присипте препаратом, що запобігає утворенню органічних відходів.

Обов’язково прочитайте цю статтю про плюси і мінуси використання компостера на балконі.