Трав’яний куточок в саду або на балконі: посів

Трав’яний куточок в саду або на балконі: посів

Якщо ми плануємо створити в саду трав’яний куточок, а рослини будемо сіяти в землю, варто підготувати для них перегнійну грунт і досить добре дренированную. Родючий субстрат позитивно впливає на зростання трав, тому додайте в субстрат компост і вапно. Підготуйте місце для посіву в землі, як у випадку з овочами. Грунт повинна бути перекапанной, вільної від бур’янів і легкою, не грудкуватої.

Рада експерта

Якщо у нас неякісна грунт, наприклад, піщана, ми можемо посадити в неї коров’як, деревій, лаванду або волошка. Ці трави не потребують будь-яких особливих умовах для вирощування, і вони досить ефективні.

Глиняна грунт точно не підходить для вирощування трав. Часто зустрічається на заболочених територіях, залитих водою. Для поліпшення стану такого грунту можна спробувати присипати грядку так, щоб вона перебувала на невеликому підвищенні, або місце для посіву трав огороджувати стіною або частоколом.

Ми висаджуємо трави на балконі в горщики з ґрунтом, що підходить для рослин. Універсальну і в той же час дуже добрий грунт можна придбати в садовому ділянці в Кастораме.

Найпростіший спосіб — посадити куплені трави в горщиках, які потрібно тільки пересадити на цільову ділянку. Якщо ми досвідчені садівники, то можемо самі посіяти насіння трав, а після отримання більших рослин розмістити їх на постійному місці. Розсаду готують в спеціальних грядках. Таким способом одержують, наприклад, розсаду таких трав, як базилік, майоран, шавлія і меліса.