Як створити трав’яний куточок на балконі або в саду?

Як створити трав’яний куточок на балконі або в саду?

Категорія: Трави

Зелені трав’яні куточки можна створити в саду, пристосувавши для цього обрану грядку, або на балконі, якщо ви хочете прикрасити ними одну зі стін будівлі. Трави красиво пахнуть, розслаблюють, але, що важливо, вони також є корисним і смачним доповненням до багатьох страв італійської, прованської та інших кухонь. Завдяки цілющим властивостям деяких трав також можна позбутися багатьох неприємних недуг в домашніх умовах. Як створити трав’яний куточок на балконі або в саду?

Зелений сад або куточки балкона красиво урізноманітнюють ландшафт. Трави не тільки красиво виглядають, але і пахнуть, і за ними не складно доглядати. Варто задуматися про створення невеликої трав’яний гаю не тільки в саду, але і на терасі або балконі. Посадка рослин разом з дітьми — це цікавий спосіб провести вільний час. Досить пересадити трави в горщиках в ємності більшого розміру і присипати їх землею. Горщики можна розфарбувати будь-яким способом, також можна поставити в них різнокольорові тарілки з написом, що вказує, яку рослину знаходиться в конкретному горщику. Діти будуть пишатися тим, що змогли самостійно приготувати таке квіткове прикраса!

Трав’яний куточок в саду або на балконі: простір

Ароматні, а іноді і красиво квітучі трави добре садити поруч з місцем відпочинку, щоб насолодитися їх неповторним ароматом. Сильний аромат деяких видів трав дуже позитивно впливає на наше самопочуття. Особливо варто звернути увагу на мелісу, м’яту або лаванду. Останні також можна використовувати для прикраси алей, що ведуть до різних місць в саду — гуляючи серед ароматної лаванди, ми в повній мірі насолодитись розслаблюючим запахом посаджених рослин.

Вибираючи трави, варто враховувати їх широту поширення. Особливо сильно зростають види, наприклад, м’ята. Якщо ми плануємо їй місце для знижки, врахуємо, що їй потрібно багато.

Одна зі стін будівлі може служити трав’яним куточком на терасі. Досить прикріпити до нього дерев’яну раму, а горщики повісити на окремі поперечини. На такій стіні дійсно цікаво виглядають трави, і кожен раз, коли ми готуємо смачну їжу, рослини завжди під рукою.

Увага!

Більшість найпопулярніших трав добре себе почувають в добре освітлених сонцем і досить відокремлених місцях. Чим більше сонця ми даємо їм, тим більше ефірних масел вони виділяють, що є синонімом інтенсивності аромату. До таких травам, серед іншого, відносяться: базилік, естрагон, лаванда або майоран.

Більшості трав для повноцінного росту потрібно добре сонячне місце, куди сонячні промені проникають не менше шести годин в день. Без достатньої кількості світла трави розростаються, утворюючи більш дрібні і менш ароматні листя. І це не той ефект, до якого ми прагнемо.