Освіжаємо балкон навесні і влітку

Освіжаємо балкон навесні і влітку

Категорія: Модульні

Весняний сезон — це час, коли ми все більше і більше хочемо проводити час на свіжому повітрі, навіть якщо це означає тільки відпочинок на балконі. Це домашній простір може стати затишним куточком, де ми можемо поснідати, почитати книгу або зустрітися з друзями за кавою. Так що давайте займемося його декором — давайте очистимо його і представимо кілька предметів обладнання, які додадуть шарму композиції. Ось наші пропозиції!

Нове облаштування балкона до весни

Балкон — це простір, який часто використовується в якості додаткового місця для зберігання речей — наприклад, є інструменти, які ми використовуємо для догляду за рослинами в горщиках, приналежності для прибирання, а іноді навіть велосипед. Однак балкон не обов’язково повинен бути тільки коморою — якщо його правильно спланувати, навіть не вписуються в будинок аксесуари не порушать затишну атмосферу, створену з використанням стильних меблів.

Щоб зробити балкон багатофункціональним, скористаємося продуктами, які допоможуть нам оптимально використовувати простір, піклуючись про його естетиці. Ви знайдете це корисним серед іншого виробу із серії «Рустик Рурал» — з їх допомогою ми можемо стильно і модно прикрасити балкон, зробивши його додатковою «кімнатою» на свіжому повітрі.

прибирання балкона

Прагнучи отримати функціональне і стильне оформлення балкона, почнемо з його організації. Ключ буде полягати в тому, щоб знайти місце для всіх предметів, що зберігаються на ньому щодня — це буде особливо важливо в разі аксесуарів, у яких немає фіксованого місця, які займають вільне місце на підлозі і, таким чином, створюють враження хаос. Тим часом, деякі з них, безумовно, можна повісити на стіну — більшість невеликих ручних інструментів, совка або щітки можна легко забезпечити ручками, завдяки яким вони будуть висіти на гачках, прикріплених до стіни.

Рада експерта

Використання вільного простору на стінах — хороша ідея на будь-якому балконі, особливо на маленькому. Завдяки прикріпленим до стіни ручкам аксесуари, що висять на них, не займають вільного місця, а також легко доступні.

Стіна також є ідеальним місцем, щоб повісити на неї велосипед. Для цього досить оснастити його спеціальним настінним утримувачем або кронштейном, який при закріпленні в стіні дозволить повісити подвійну напрямну саме там, де це буде найзручніше.

Для організації балкона Ви також можете на ньому невелика книжкова шафа з полицями — в ідеалі він повинен бути притиснутий до стіни. На нього ми розмістимо порожні каструлі, кошики або ємності для дрібних предметів.