Садимо балконні рослини

Садимо балконні рослини

Перш ніж приступити до прикраси балкона, давайте ще й посадимо декоративні рослини — завдяки цьому ми зможемо легко і швидко очистити землю, розкидану по підлозі, без необхідності переміщати стіл, стільці і т. Д.

Які горщики вибрати? Натуральні квіткові горщики або металеві каркаси з колекції Rural відмінно підійдуть для оформлення, натхненного сільським стилем. Їх можна поставити прямо на підлогу або — для більшої кількості зелених прикрас — на просту підставку для квітів з тієї ж серії. Якщо у нас буде достатньо місця, ми зможемо дістати дерев’яні ящики, які будемо використовувати як квіткову клумбу. Також у нас завжди є традиційні балконні ящики, що ідеально підходять для вирощування квітів з висячими пагонами.

При посадці балконних контейнерів також варто враховувати використання простору стіни або стелі — завдяки прикріпленим до них ручкам або кронштейнів рослини також можна висаджувати в горщики меншого розміру, які ми потім поміщаємо в мотузку, підвішуючи клумби.

Рада експерта

Які балконні рослини посадити в горщики? Це можуть бути як пишні, так і різнокольорові квітучі герань, сурфінії, бегонії або лобелії, а також види з декоративним листям або медленнорастущие хвойні дерева. У контейнерах також можна вирощувати трави. Також слід пам’ятати, що при виборі видів для вирощування на балконі керуйтеся переважаючими там умовами, особливо ступенем сонячного світла.

Ковролін для балкона і балконні меблі

Замовлене простір підходить для подальшого облаштування — тепер можна переходити до вибору меблів, яка добре підійде для балкона.