Що потрібно пам’ятати при виборі місця для рослини?

Що потрібно пам’ятати при виборі місця для рослини?

При виборі відповідного місця для посадки кімнатних рослин у вашому будинку необхідно враховувати навіть такі деталі, як колір стін. Яскраві краще відбивають світло, завдяки чому кімната стає світлою і сприяє росту рослин. І навпаки, чорний: поглинає світло.

У приміщенні, де розташовані рослини, необхідно забезпечити повітрообмін. Наприклад, підійдуть незапечатані вікна. Завдяки притоку свіжого повітря в приміщенні не залишається вогкості, тому він не накопичується на вікнах і землі. Якщо правильно доглядати за рослиною — не поливати його водою — є невеликий ризик, що навколо нього з’явиться цвіль. І якщо це так, варто знати кілька ефективних способів позбутися від нього.

Хоча повітрообмін важливий, розміщення рослин на підвіконні не завжди буде для них вигідним. Взимку морозне повітря послабить рослини, а влітку листя, які зазнали тривалого перебування на сонці, можуть спалахнути. Ви повинні не забути поливати їх досить рано. Якщо вода встигне випаруватися до того, як сонце встане високо в небі, рослина не постраждає.

Рослини для спальні, кухні та ванної

Для деяких кімнат в будинку діють свої правила. Наприклад, в спальні слід розміщувати тільки рослини, для яких характерний зворотний фотосинтез, т. Е Виробляють кисень і поглинають вуглекислий газ. Вони допомагають заснути, розслабитися і відпочити. Вони позитивно впливають на дихальну систему. Це, наприклад, алое, драцена, кактус, коралова пальма, папороть, орхідея.

У ванній будуть працювати тільки рослини, які люблять вологу і можуть довго стояти без світла — досить час від часу включати лампочку або залишати двері відчиненими. Це я. папороті, плющ, пальми, фітонути, трав’янисті рослини, бегонії, фітонов.

Кухня, яка представляє собою невелику, теплу і парну кімнату, прикрашає в’юнкі рослини, тому що вони не займають багато місця. В першу чергу це трави, які, крім естетичної цінності, мають корисної цінністю, а також африканська фіалка, глоксинія, пеперомия, твіст, птерігіум і сороконіжка. Сукуленти теж добре підійдуть для кухні.

Є також ряд заводів, які не потребують особливого догляду, які ідеально підходять для тих, хто знаходиться поза домом або забуває про свою роботу.