Кімнатні рослини в домашніх умовах — де їх розмістити?

Кімнатні рослини в домашніх умовах — де їх розмістити?

Категорія: Зелені

Від вибору підходящого місця для рослин в будинку залежить, наскільки швидко вони будуть рости і чи будуть страждати від різних недуг. Яким умовам повинна відповідати кімната, щоб її можна було назвати сприятливою для рослин?

Ідеальне місце для всіх рослин у вашому домі?

Чи зможете ви знайти в будинку найкраще місце для рослин і розмістити їх все так, щоб вони добре росли? Повідомляємо, що такого місця не існує. Багато що залежить від того, які рослини ми вирощуємо. Якщо конкретного екземпляру подобається тінь і вологість, перебування на підвіконні в сонячної вітальні абсолютно не допоможе. І навпаки: рослина, якому для повноцінного росту потрібне світло, впаде у ванній або темному офісі.

Вибираючи кімнату для розміщення рослини, необхідно враховувати:

— рівень вологості, який буде високим на кухні та у ванній, і низьким у вітальні і спальні,

— освітлення, де природне краще штучного,

— температура, що залежить не тільки від місця, але і від пори року — підвіконня взимку не буде найтеплішим місцем, особливо якщо не відкривати радіатор.

— повітряний потік, який необхідний більшості рослин для запобігання цвілі грунту.

При вирощуванні квітучих рослин потрібно пам’ятати, що їм потрібно більше сонячного світла, ніж зеленим рослинам. Варто міняти їх місце в залежності від сезону або навіть дня.

Зелені рослини потрібно акуратно повертати, щоб листя, звернені до кімнати, мали шанс розростатися. В іншому випадку рослина сама зігне свої листя до сонця і нахилиться до нього. зігніть його.

Рада експерта

Перш ніж вибрати місце для свого рослини, давайте звіримося з інформацією на етикетці. Вони часто містять дані про оптимальні умови для росту, цвітіння, вимог до води і сонця.