Перші весняні квіти — які варто вирощувати?

Перші весняні квіти — які варто вирощувати?

Категорія: Осінь

Які квіти варто посадити в саду, щоб радіти їх цвітіння в перші дні весни? Ось рослини, які навіть переріжуть сніг, починаючи новий садовий сезон.

Коли садити ранньовесняні рослини?

Цибулини, що проростають з перших днів весни, висаджують восени: з вересня по листопад. Вони вимагають перекопування і розпушування грядки, а також перемішування глинистого грунту з піском. Добрива і харчові добавки поліпшать стан рослин і додадуть їм гарний вигляд.

Найкраще місце для ранньовесняних рослин

Ранньовесняні рослини, особливо різнокольорові квіти, найбільш красиво виглядають при посадці поруч великими групами. Також варто розмістити їх в тих частинах саду, до яких легко дістатися, щоб помилуватися. Більш дрібні рослини загинуть в траві, якщо ви посадите їх в глибині саду.

Рада експерта

Невеликі ранньовесняні рослини привабливо виглядають як прикраса доріжок або рокариев. Їх квіти виділяються на тлі вічнозелених чагарників: тисів, самшитов. Однак варто садити їх не тільки під чагарниками, а й по краях газонів і там, де вони добре видно, а дерен менш компактний.

Перші весняні квіти

В кінці зими, коли на галявинах ще лежить сніг, з’являються зимові грядки. Долаючи шар талого льоду, вони піднімаються до сонця, щоб розкрити квіти. Вони жовтого кольору і досягають невеликої висоти до 15 см.

Власників ранчо супроводжують проліски Elwesa — різновиди місцевих пролісків, більш відомих як проліски. Вони цвітуть трохи швидше і пишніше. Їх не турбують низькі температури або наявність талого снігу.

Найпопулярніші проліски з’являються тільки після сніжок Елвіса. Вони маленькі, білі. Вони є символом наступаючої весни.

Прикметою приходу весни також є крокуси. Вони з’являються на галявинах в березні — іноді пробиваються крізь сніг. Квітки зміцніють через місяць, в квітні. Вони можуть бути різного кольору: фіолетового, синього, бузкового, жовтого, білого. Також є двоколірні варіанти.

Морозникі — отруйні ранньовесняні рослини.

Морозник — красива, але отруйна група ранньовесняних рослин. Їх легко вирощувати. У них міститься хелеборін, споживання якого отруює організм. Залежно від виду беруть різне забарвлення квітів. Морозникі діляться, серед іншого, на на:

— садові, квітки у яких великі і білі, жовті, рожеві або червоні. Вони бувають різних відтінків червоного, наприклад темно-бордового. Їх теж можна помітити,

— східні, з рожевими квітками, основний колір кремовий або зелений,

— пурпурний, назва якого вказує на забарвлення квітів,

— смердючий, з зеленими квітками, але з червоною облямівкою,

— Корсиканська, відрізняється жовто-зеленими квітками.

Цвітуть морозникі з лютого по квітень. У них великі вічнозелені листя і великі квіти, стійкі до низьких температур, снігу і морозним вітрам.

Рослини, якими зустрінемо весну

Якщо ми хочемо отримати гарний сад з перших весняних днів, ми можемо посадити обрані сорти гребінців, цикламенів, фіалок, ірисів, нарцисів і квітів пасці.

Цікава назва дано первоцвіту, який також зустрічається у різних сортів. Цвіте в березні і добре справляється з півтінню, вологістю і постійним сонячним світлом. Залежно від виду його квітки можуть бути наступних кольорів: білий, темно-рожевий, бузковий, лавандовий. Деякі екземпляри можуть досягати висоти до метра, тому варто висаджувати їх гронами і оточувати іншими рослинами аналогічної висоти.