Які квіти садити, щоб насолоджуватися влітку?

Які квіти садити, щоб насолоджуватися влітку?

Категорія: Знижка

Літо — це пора року, коли в небі постійно світить сонце. Не всі рослини добре себе почувають в таку погоду. Які з них розвинуть найкрасивіші квіти і зроблять сад казково барвистим і ароматним?

Жоржина — різнобарвне прикраса саду

Одні з найкрасивіших квітів, які прикрашають сад влітку, зустрічаються жоржини декількох сортів. Це бульбові рослини, що досягають від 20 до 150 см. Для них характерні міцні і товсті стебла і багате розгалуження. Суцвіття — в залежності від виду — розрізняються не тільки забарвленням, але також будовою і розмірами.

Посадимо жоржини в родючу, среднетяжелую, з гарним дренажем грунт. Його не можна мочити, щоб цибулини не гнили. Сонце сприяє швидкому зростанню рослини.

Рада експерта

Цибулини квітів, що розпускаються влітку, слід висаджувати в квітні-травні. Однак не закопуйте їх занадто глибоко в землю — для росту їм потрібне сонячне світло. При виборі відповідного місця обмежень немає — кожен куточок саду доречний.

Красиві квіти для саду — крихітні анемони

Анемони — це рослини, які ростуть як в дикій природі, так і в домашніх умовах. У нашому власному саду ми посадимо, серед іншого сорт гаїв і японський сорт з рожевими квітами, якими ми можемо милуватися до осені.

Анемона павука — унікальна рослина з квітками лілово-рожевого відтінку. Цвіте в кінці літніх канікул, в серпні. Кращі умови для нього — тінистий і волога перегною. Потрібно полив, особливо влітку.

Агапантус — сині квіти з сімейства лілійних

Агапантуси, квітучі з липня по вересень, прекрасні влітку. Це кореневищні багаторічники з сімейства лілейних. Для них характерні довгі темно-зелене листя у формі вузьких шаблею. Їх квіти мають кулясту форму і пофарбовані в білий, синій і їх відтінки.

Висаджувати агапантус слід в глинистий грунт, додаючи в неї пісок і торф. Під час вегетації рослина вимагає рясного поливу. Так як в Польщі він не впадає в сплячку, варто відразу посадити його в горщик або ящик, а навесні і влітку виносити на вулицю. Це може бути прикраса тераси або частина барвистого рокария. Південна виставка вигідна.

Лілії в літньому саду

Лілії — ніжні, ніжні і елегантні рослини. Вони підходять для будь-якого саду, тому що бувають різних сортів і всіх кольорів — вони будуть відповідати кольорам, які у нас вже є в саду.

Цвітуть рослини з червня по серпень, ідеально підходячи до літнього сезону. Для них цінується родючий грунт з хорошою водопроникністю. Для нормального росту їм потрібне постійне зволоження, але вода не витримує, тому що вони гниють. Ми повинні садити їх в місці, добре освітленому сонячними променями.

Африканська зантедескія в саду

— в просторіччі, хоча і неправильно звана кала — родом з Африки, тому літо — ідеальний час для цвітіння. У нього гарні квіти, що нагадують глибокі кубки. Залежно від сорту квіти можуть бути наступних кольорів: жовтого, білого, рожевого, оранжевого, червоного і навіть двоколірного.

Африканську Зантедескі потрібно садити в ідеально сонячному і теплому місці. Однак рослина любить і вологу, і родючу перегнійну грунт. Він добре працює біля ставка, зрошувача або іншого джерела води в саду. Варто захистити від вітру.