Як підготувати балкон до весни і літа собаці і кішці?

Як підготувати балкон до весни і літа собаці і кішці?

Категорія: Натуральні, Штучні

Підготовка балкона до теплого сезону важлива, особливо коли в будинку є собака або кішка. Це вимагає застосування процедур, що забезпечують безпеку і комфорт тварини. Не можна забувати кілька важливих моментів.

Перейти до наступного:
Забезпечення балкона сіткою
Види підстраховки для балкона
Балкон готовий для собаки і кішки
Забезпечення балкона сіткою

Перший крок при забезпеченні безпеки балкона, розрахований на кішку і собаку, — це забезпечити мінімальний ризик падіння вихованця через перила. Популярні перила мають широкі сходинки, що піддає ризику навіть більших собак. Цікавий характер вихованця може змусити його дивитися зверхньо на людей або інших тварин, які ходять навколо. Особливо спокушають кішок птиці, що сидять на підвіконнях і деревах.

Види підстраховки для балкона

Сітка з крупною сіткою (бл. 40х40 мм) відмінно підійде для захисту балкона. Рибальська сітка з м’якою мотузкою, також звана поліетиленовою сіткою, міцніше популярної москітної сітки, яка встановлюється на вікнах і балконних дверях. Підходить для охорони тераси, де випускаємо спокійну кішку. Він стійкий до зміни погодних умов і не заподіє шкоди вашому вихованцеві. Існує незначний ризик того, що собака і кішка їх вкусять або порвуть. При необхідності його легко зняти і почистити.

Прозора сітка естетична, проста в установці і доступна за ціною. На жаль, він слабо структурований, розтягується і може бути пошкоджений при лазінні кішки або укусом цуценя.

Хороший вибір для балкона і тераси — армована сітка, в якій тонка дріт оточена м’яким матеріалом. Тварина не прокусить таку сітку, але і не поріжеться об гострі краї.

Альтернативою м’яким сіток є металева оцинкована сітка — її установку слід продумати ще на етапі ремонту балкона. Він надійніше рибальського, але неправильно підібраний розмір сітки може привести до застрявання лапи вихованця — підганяємо під розмір вихованця. Це найдорожчий з представлених, але найнадійніший. Розбирання займає багато часу, тому не рекомендується встановлювати її в місцях, де є шляхи евакуації.

Рада експерта

Прикріпіть захисну сітку до балкону за допомогою гачків, щільно вставлених в стіну. Важливо вибирати гачки, що закінчуються замкнутим колом. Вони мінімізують ризик травми вашого вихованця.

Якщо на балкон пустити кішку або собаку тільки тоді, коли ми на ньому одні, то замість сітки, що займає весь простір, можна використовувати різні килимки та чохли, якими ми будемо обвивати балюстради. Доводиться вибирати мати натуральні, наприклад, з лози або очерету, і мати штучні, в т.ч. виготовлений з поли ротанга і ПВХ.