Балкон готовий для собаки і кішки

Балкон готовий для собаки і кішки

Балкон буде готовий до перебування вихованця, коли, крім захисту у вигляді сітки, ми подбаємо про куточок вихованця. Навесні і влітку ваша собака або кішка будуть щасливі проводити довгі години на балконі. Йому сподобається погрітися на сонечку, але покласти ковдру в постійно освітлене місце — не найкраще рішення. Сонце йде цілодобово, тому варто оглянути вихованця і поміняти положення ковдри. Добре розкласти його ширше, щоб собака або кішка могли вибирати, вважає за краще вона лежати в тіні або на сонці.

Якщо ми живемо у великому будинку і чаші знаходяться далеко від балкона, варто подбати про додаткову чаші з водою, яку ми розміщуємо в кутку балкона або відразу за балконом, щоб не було забруднень: пил, в нього можуть потрапити комахи, пилок.

Наявність рослин на балконі — додатковий захисний бар’єр. Однак слід пам’ятати, що розпустилися квіти будуть залучати комах, в т.ч. бджоли і оси. Тварина може захотіти пополювати на них, і комаха його вкусить. Треба подумати, прибрати чи рослини з балкона на час перебування собаки або кішки або поставити вище — повісити на перила або стелю на спеціальні гачки, а не ставити на підвіконня.