Кущоріз або тріммер — що підійде для газону будинку?

Кущоріз або тріммер — що підійде для газону будинку?

Категорія: Акумуляторні тримери для трави

Що таке коса і тріммер? Ці зовні схожі пристрої мають різні параметри, що робить кущоріз ідеальним для інших цілей, а тріммер — для інших цілей.

Кущоріз і тріммер — чим вони відрізняються?

Кущоріз, більш відомий як механічна коса, — це пристосування для зручної стрижки газонів. Від традиційної косарки вона відрізняється головним чином своєю конструкцією. Він добре справляється з садами з нерівною поверхнею, через що електрична або бензинова газонокосарка не може працювати належним чином. Його вибирають для менш часто скошуваних садів, наприклад, для присадибної ділянки. Він доступний в електричних моделях і моделях внутрішнього згоряння. Знати, коли краще вибрати Травокосарк традиційної газонокосаркою.

Тример, також відомий як тріммер, являє собою пристрій, дуже схоже на кущоріз, але з більш вузьким діапазоном застосування. Через меншої потужності в порівнянні з кущорізом і можливості вибору моделі з набагато меншим діапазоном стрижки він підходить для внесення виправлень і стрижки тих ділянок саду, які ми не змогли досягти за допомогою традиційної косарки або навіть кущоріз. На жаль, триммер не справляється з більшою поверхнею або більш твердими рослинами.

Коли вибрати кущоріз?

Кущоріз знадобиться для догляду за присадибними ділянками або сусідніми газонами. За рахунок діапазону різати не зріже великий простір — буде незручно. Однак він відмінно підійде для класичного саду поруч з будинком на одну сім’ю.

Кущоріз доступний в наступних моделях:

— електричний, більш тихий і екологічний. На жаль, через наявність електричного кабелю його робота буде не такий комфортною, як у випадку з кущорізом. Електромоделях дешевше і легше,

— двигун внутрішнього згоряння, з набагато більшою потужністю і без обмежень у вигляді кабельних магістралях. Кущоріз голосніше і виділяє вихлопні гази, він більше важить. Набагато краще справляється з бур’янами, густою травою, товстими і твердими стеблами. Вибір кустореза вимагає ознайомлення з можливостями цих пристосувань.

Рада експерта

Від деяких недоліків кусторезов позбутися нескладно. Якщо проблема з вибором електричної косарки пов’язана з наявністю кабелю, можна купити трохи дорожчу модель з акумулятором. У свою чергу, ми мінімізуємо вага кустореза, вибравши обв’язку і підтримує ремінь. Обидва рішення гарантують свободу маневрування механічної косою.