Для будь садів підходить триммер?

Для будь садів підходить триммер?

Тример легкий і зручний, що робить його ідеальним для дрібного догляду і стрижки домашнього саду. Він досягне прихованих і вузьких місць. Ми використовуємо його для стрижки трави навколо дерев і скупчень між кущами або стіною. Його робота заснована на механізмі, що складається з голови і волосіні, і при роботі триммера в бензинової версії ми не будемо залежати від джерела електроенергії.

Триммери з лінійної головкою доступні в трьох варіантах, що розрізняються за типом головок. Це тримери:

— ручне, управління яким повністю ручне,

— частково автоматичний, тобто напівавтоматичний, при якому волосінь подовжується, коли головка натискає на землю,

— автоматичний — автоматичний — тут волосінь виходить автоматично і пристрій дозволяє регулювати довжину.

На що звертати увагу при виборі мотокоси і тримери?

На якість косіння в першу чергу впливають потужність двигуна і діаметр стрижки. Вибираючи більш потужну механічну косу, ми косимо велику площу і справляємося з більш твердими і великими бур’янами. Для великих присадибних ділянок ми будемо використовувати легку і більш тиху електричну косу. Залишки трави, розташовані у важкодоступних місцях, подрежьте тримерами.

Діапазон стрижки, тобто діаметр ріжучої частини, впливає на те, яку площу газону ви будете вирізати за один присід, і цей параметр перетвориться в тривалість роботи. Крім того, менша головка полегшує доступ до прихованих затишних куточках і тріщинах.

Інші особливості кусторезов і тримерів — вага, спосіб запуску або регулювання довжини — впливають не тільки на якість косіння, але і на комфорт. З пристроєм з меншою вагою буде легше працювати жінкам, молоді та людям похилого віку. Приведення в дію кнопкою зручніше, ніж тягнути мотузку. У свою чергу, завдяки регульованій ручці, ми можемо відрегулювати косу і тріммер під зріст користувача.