У малоповерхових квартирах балкон — це бар’єр, що захищає від зломщиків

Ви це знаєте …?

Ми можемо побудувати будь-які балкони — і традиційний виступає балкон, і лоджію на балконі. Останній відрізняється розташуванням: він врівень з лінією фасаду та є частиною поверху будинку. Він відділений від квартири дверима і вікнами. За рахунок часткового обшивки балкона, наприклад лоджії, його вбудовувати простіше — досить поставити одну стіну.

У малоповерхових квартирах балкон — це бар’єр, що захищає від зломщиків і погляди перехожих — він забезпечує господарям велику приватність. У квартирах, розташованих високо, він буде являти собою додатковий бар’єр безпеки. Тоді можна замурувати тільки половину стіни до висоти перил. Решта буде засклено, що дозволить нам насолоджуватися свіжим повітрям влітку і навесні.

Ще одна перевага споруди балкона — це економія на зборах восени і взимку, коли холодне повітря потрапляє в квартиру через вікна і балконні двері.

Недоліки забудованого балкона

Головний мінус прийняття рішення про встановлення балкона — це, звичайно, втрата балкона. Якщо до цих пір ми відпочивали на балконі: пили на ньому кави, розвішували білизну або загоряли, не виходячи з дому, нам доведеться зайнятися цим в іншому місці.

Ми не можемо братися за будівництво балкона в будь-якій ситуації і в будь-який час. Перед цим ми повинні отримати згоду адміністратора будівлі, яка продовжує процес. Згода необхідно не тільки з міркувань безпеки, але і по візуальним міркувань — воно має велике значення в разі квартир в багатоквартирних будинках і багатоквартирних будинках.

Якщо до цих пір балкон використовувався для зберігання дрібних предметів, його будівництво може змусити нас швидко виймати на ньому більші предмети і, таким чином, перетворити його на звалище. Перед будівництвом балкона слід розділити неиспользуемое обладнання на більш важливе і менш корисне і віднести останнім в підвал.

Якщо питання про конфіденційність спонукає нас захистити балкон, ми можемо використовувати більш просте рішення: закрити балкон.