Переваги та недоліки забудованого балкона

Переваги та недоліки забудованого балкона

Категорія: Балкон

Будівництво балкона дозволяє збільшити площу квартири, але забирає можливість проводити час на природі, не виходячи з дому. Що включає в себе це рішення, які його переваги і недоліки?

Коли варто встановлювати балкон?

Будівництво балкона з одночасним знесенням стіни, що відокремлює його від квартири, передбачає зміну пропорцій хоча б однієї кімнати — її розширення. А без знесення стіни — відмінний спосіб отримати додатковий простір під офіс або куточок для відпочинку в невеликій квартирі в багатоквартирному будинку. Це також рішення, яке слід розглянути людям, що живуть в місцях з інтенсивним рухом, наприклад, в будівлях, розташованих поруч зі швидкісними автомагістралями. У такій ситуації вбудований балкон допоможе знизити шум і потрапляння в квартиру пилу та інших забруднюючих речовин.

Забудований балкон буде корисний, якщо ми до сих пір рідко їм користувалися, а це простір, що прилягає до квартири, ми розглядали як складське приміщення для різних речей: невикористаної меблів, інструментів, велосипедів. Зведення стіни захистить ці речі від руйнівного впливу вологи, вітру, ультрафіолетових променів і зміни температури. Крім того, частково забудований балкон — ідеальна оранжерея для красивих рослин, овочів і трав, які не стійкі до зміни погодних умов, а також до високих або низьких температур.