В першу чергу прибираємо стару траву з нашого газону

Крок перший — галявина

В першу чергу прибираємо стару траву з нашого газону. Робимо це граблями або скарифікатором. Потім, вбиваючи вила в землю, ми аеріруя грунт. Завдяки такій дії коріння трави краще дихають, а грунт зрошується швидше і легше. При необхідності сіємо траву там, де це необхідно, поливаємо, а через кілька днів приступаємо до регулярного косіння. Тільки так ми зробимо нашу траву густою. Крім стрижки і поливу, ми також повинні не забувати регулярно видаляти бур’яни.

Крок другий — рослини

Спочатку знімаємо з наших рослин укриття, під якими вони зимували. Найкраще робити це в сирої день, тому що, коли занадто сухо і тепло, сонце може обпалити перші молоді листочки. З грядки зрізати сухі пагони багаторічників і однорічників. Занадто багато розрослися рослин слід видалити.

Крок третій — дерева і чагарники

Обрізуйте листяні дерева, видаліть старі, зів’ялі і хворі гілки, а також виріжте ті, які перетинаються і занадто густо розростаються. Так само чинимо і з чагарниками — позбавляємося від засохлих або пошкоджених елементів. Ця обробка дозволяє нашим рослинам давати нові здорові паростки. Це також полегшує проникнення сонця в усі місця. Обрізані кущі в цьому році принесуть квіти, а дерева рясно і швидко принесуть плоди.