Виділяють три основні групи електричних грилів

Електрогрилі — види

Виділяють три основні групи електричних грилів:

— традиційний гриль з гратами — з кам’янки з металевими гратами над нею. Він має велику площу, тому добре підходить для багатьох сімей або на більш великих заходах. Очистити гриль може бути складніше, так як жир з продуктів капає прямо на відкритий нагрівач.

— традиційний гриль з тарілкою — замість решітки встановлена ​​тефлоновая тарілка. Він має велику площу поверхні і його легше утримувати в чистоті. Тут жир стікає в спеціальні жолоби або вміщену там ємність. Пам’ятайте, що тефлон — дуже ніжна структура і подряпати її нескладно. Вибираючи цей вид гриля, давайте також запастися дерев’яними столовими приборами для перевертання посуду. Крім столових приладів, є й інші чудові приналежності для барбекю,

— раклет-гриль — дворівневий гриль, у верхній частині якого розташовані тарілки для приготування на них страв, а в нижній — невеликі сковороди, на яких можна плавити сир або смажити яйця. Жир тут накопичується в спеціальних годівницях.

Крім того, грилі можуть бути відкритими або закритими, розташовані окремо чи складними (аналогічно тостеру), Однозонна або двозонний (вони готують їжу на грилі з одного або двох сторін).