Відновлюючі властивості кориці

Відновлюючі властивості кориці

Ми також будемо використовувати корицю в ситуації, коли щось вже відбулося, чого нам не вдалося запобігти. Наприклад, спеції відмінно підходять для боротьби з цвіллю і грибком. Якщо висолів покриває рослина — стебло і листя — його потрібно регулярно обприскувати спеціально приготованою рідиною. Досить двох разів на тиждень. Рідина отримують:

— змішати кілька столових ложок кориці з літром води,

— втеча з дому на ніч,

— відділення шламу від рідини.

Так само легко видалити цвіль з горщика з вартими рослинами в вашому домі. Грибок частіше з’являється в квартирі, тому що умови всередині менш сприятливі для рослин, наприклад. гірше вентиляція. Боротьба з цвіллю полягає в її видаленні з поверхні, невеликому скопуванні грунту, щоб повітря мав вільний доступ до більш глибоких частинах, і посипання корицею. Не виключено, що нам доведеться повторити процес кілька разів, поки висипання не зникнуть повністю. Однак часті пересадки рослини не рекомендуються — це може послабити його.

Ще одне домашнє засіб для боротьби з цвіллю і допомагає вкоренитися новим рослинам — суміш води — досить півлітра, столової ложки кориці і двох порошкоподібних таблеток аспірину. Його готують так:

— викласти інгредієнти в миску,

— ретельно перемішати,

— залишаємо на ніч,

— напруга.

Умочіть саджанці в залишилася в мисці воду. Аспірин стимулює ріст коренів, а кориця запобігає або усуває захворювання, викликані наявністю грибка і цвілі. Надлишки препарату слід злити, так як він швидко втрачає свої властивості.

Ми також будемо використовувати корицю, щоб прибрати наслідки садівництва, які проявляться на нашому тілі. Якщо нас вкусили комарі або інші комахи, біль і свербіж зменшаться за допомогою пасти з спецій, змішаних з медом.