Використання кориці в садівництві

Використання кориці в садівництві

Категорія: Засоби захисту рослин

Популярна пряність, яку використовують у багатьох стравах, а також корисна в інших сферах життя. Серед іншого можна використовувати корицю. в косметиці або садівництві для захисту рослин і поліпшення їх стану. Як використовувати його у власному саду і домашніх кольорах?

Захисні властивості кориці

Ароматна спеція корисна як для запобігання, так і для зменшення пошкоджень. Кориця захищає квіткові бутони від гнилі і цвілі. Через те, що вони закриті, що осідає між пелюстками роса робить їх більш сприйнятливими до утворення грибка. Цього не буде, якщо посипати пончики корицею.

Корицю також використовують для зрізаних і пошкоджених фрагментів рослин. Коли ви зрізуєте гілочку, щоб старе рослина поширилося і вкоренилося нове, варто присипати зрізаний ділянку спеціями. Кориця не тільки захистить їх від цвілі, але і буде сприяти утворенню коріння і зростання нового рослини.

Рада експерта

Те ж саме слід робити з пошкодженими гілками і стеблами: зламаними або порваними. Посипання корицею допоможе процесу загоєння.

Якщо ви плануєте садити рослина в місці, де багато комах: мурах, мух або комарів, варто посипати його корицею. Комахам не подобається його запах. Ми також будемо використовувати його будинку для боротьби з золотими мурахами.

Використання кориці для природного захисту — важлива частина вирощування фруктів, овочів і зелені. Виключає необхідність використання готових захисних і доглядають препаратів, які можуть негативно вплинути на смак або властивості овочів. Пряність захистить їх від хвороб, викликаних цвіллю або неякісної грунтом. Його додають в добриво або грунт.