Міф: кращий матрац повинен вміщати всі типи сну

Міф: кращий матрац повинен вміщати всі типи сну.

У кожного є індивідуальні вподобання і потреби. Неможливо, щоб один матрац був універсальною ліжком, підходящої для всіх типів сну. Кращий матрац — це той, який найкраще відповідає вашим індивідуальним потребам.

Міф: ліжка з гелевою піни з ефектом пам’яті ідеальні для тих, хто любить спати.

Хоча матраци з піни з ефектом пам’яті, наповнені гелем, холодніше, ніж ліжка з пінопласту, вони все ж не найкращий вибір для тих, хто спить в гарячому стані. Ліжка з пружинами або гібридні ліжка будуть найкращим вибором для гарячих сплячих, бо спіралі залишають більше місця для проходження повітря.

Міф: чим дорожче матрац, тим він якісніший.

Будьте обережні в своїх припущеннях, що висока вартість означає більш високу якість. Часто роздрібні торговці підвищують ціни для обліку посередників. Покупки в Інтернеті можуть заощадити ваші гроші, і вам не завжди потрібно вибирати найдорожчу ліжко.

Міф: Для всіх матраців потрібно пружинний короб.

Крім пружинного блоку, існує безліч різних типів основ для матраців. Фактично, деякі матраци підходять навіть для розміщення на підлозі. Бренд, у якого ви робите покупки, повинен дати вам рекомендації про те, як підібрати основу, яка найкраще підходить до вашої ліжка.