Азбука посіву покритого насіння

Азбука посіву покритого насіння

При посіві покритих насіння слід пам’ятати, що їм потрібно набагато більше вологи, ніж стандартним насінню. Чому? У них є оболонка, яка повинна розчинитися, щоб «звільнити» потрібне насіння. Тому варто стежити за тим, щоб рослинам було забезпечено достатній рівень вологості. Також слід пам’ятати, що якщо їх висушити, сходи не будуть такими рясними.

Ви це знаєте …

Через високий попит на вологу насіння з покриттям зазвичай використовуються в професійних садах або теплицях, обладнаних спеціальними системами зрошення. Завдяки цьому їх вирощування вимагає менше зусиль.

Купуючи цей вид насіння, обов’язково звертайте увагу на склад шкаралупи. Дуже часто до нього додають «стартову дозу» добрив і засобів захисту, які покликані зміцнити схожість рослини в першій фазі росту. Тому потрібно бути обережним з використанням інших препаратів — тут дуже легко переварити добрива, що може викликати ефект, протилежний очікуваному.

Насіння з покриттям також не слід сіяти так само, як звичайне насіння. Вони більші і мають більш високою схожістю, тому ми можемо бути впевнені, що переважна більшість з них приживуться. Тому замість того, щоб садити їх «про запас», а потім, можливо, зупиняти їх, ми повинні сіяти їх через певні проміжки часу, щоб залишити їм достатньо місця для подальшого зростання.

Покриті чи насіння оболонкою чи ні, дізнаємося після прочитання інформації на упаковці. Давайте подивимося, які ще властивості насіння ми можемо дізнатися, подивившись на їх сумку — ми можемо прочитати про це в нашій статті!