Тепер, коли ви дізналися всі фактори, які повинні вплинути на ваше рішення про покупку матраца

Останній контрольний список покупок

Тепер, коли ви дізналися всі фактори, які повинні вплинути на ваше рішення про покупку матраца, ми спростимо всю цю інформацію до ключових питань, які вам потрібно задати під час покупок:

Чи готова я до нового матрацу?
Який матеріал мені підходить?
Це матрац високої якості у всіх необхідних областях (вирівнювання хребта, скидання тиску, контроль температури і т. Д.)?
Чи є якісь червоні прапорці, яких слід уникати (занадто м’які / жорсткі, дуже дешеві / дорогі, без пробного періоду і т. Д.)?
Чи підходить цей матрац для мого сну?
Матрац якого розміру мені потрібний?
Скільки я можу витратити на матрац?
Де мені купити матрац?
Як я можу отримати кращу пропозицію на свій матрац?

Поширені міфи про матраци

У світі існує маса дезінформації про матраци, і ми тут, щоб розвінчати ці міфи. Ось кілька найпоширеніших міфів про матраци і їх істина.

Міф: не можна купити матрац, що не лежачи на ньому.

Найбільша різниця, яку люди відзначають між покупкою матраца в Інтернеті і в магазині, полягає в тому, що ви не можете спочатку лягти на нього, щоб перевірити його. Насправді більшість (якщо не всі) онлайн-магазини матраців пропонують щедрий випробувальний період без ризику.

Якщо ви вирішите, що матрац вам не підходить в цей час, ви зазвичай можете повернути його і отримати повну компенсацію. Лежачи на матраці протягом 10 хвилин в магазині, в будь-якому разі не покаже вам, наскільки добре ви дійсно можете спати на матраці, оскільки для повного руйнування матраца може знадобитися до 30 днів.