Коротке визначення: як матрац доставляється до ваших дверей

перевезення

Коротке визначення: як матрац доставляється до ваших дверей.

Більшість наших улюблених матраців доставляються безкоштовно і швидко, але вам також слід звернути увагу на те, як вони доставляються. Якщо ви живете в невеликій квартирі або в невеликій квартирі, то матраци, які відправляються в упакованому вигляді, можуть бути більш зручними, ніж матраци, які відправляються в натуральну величину.

Ми знаємо, що може бути важко уявити собі щось таке велике, як матрац, що відправляється в коробці, яка набагато менше розміру, але це дійсно можливо. Ось доказ!

Якщо ви не можете уявити собі, як гладко тягніть повнорозмірний матрац по сходах, швидше за все, це не пройде гладко. Також є компанії, які за невелику плату (~ 40 доларів) візьмуть ваш старий матрац і встановлять для вас новий матрац.

Вибір матраца в залежності від положення під час сну

При виборі нового матраца важливо враховувати своє положення під час сну, щоб ви могли знайти ліжко, яка найкраще відповідає вашим потребам.

бічні шпали

Тим, хто спить на боці, слід вибирати матрац середньої та середньої жорсткості, який забезпечує баланс між зручністю контуру і опорою. Матраци з піни з ефектом пам’яті або матраців з смесовой піни, як правило, ідеально підходять для сну на боці. Ці ліжка добре справляються із завданням рівномірного розподілу ваги тіла по матрацу, щоб уникнути болю в точках тиску на плечах і стегнах.