Людям, які сплять на спині, потрібен матрац, який врівноважує комфорт і підтримку

Сплячі на животі повинні спати на твердому матраці, який може підтримувати правильне положення тіла і уникати опускання. Матраци з піни з ефектом пам’яті, гібридні матраци, латексні матраци або пружини з комфортним шаром з піни з ефектом пам’яті зверху добре підходять для тих, хто спить на животі.

Спальні місця на спині

Сон на спині — краще становище для сну, якщо матрац підтримує правильне положення хребта. Людям, які сплять на спині, потрібен матрац, який врівноважує комфорт і підтримку, щоб обіймати ваше тіло у всіх потрібних місцях, але при необхідності відштовхувати.

Комбіновані шпали, які переміщаються між положеннями посеред ночі, захочуть, щоб матрац був досить твердим, щоб ви не провалювалися і не застрявали, але не настільки твердим, щоб ви не могли відчувати себе комфортно при обертанні. Крім того, якщо ви спите з партнером, ізоляція рухів є ключовим фактором, тому всі ваші рухи не будуть заважати сну вашого партнера.

Багато онлайн-бренди, які скорочують комісію посередників, можуть запропонувати матрац відмінної якості за ціною менше 1000 доларів за матрац королівського розміру. Звичайно, є матраци і дорожче, але ви, швидше за все, платите за навороти. Якщо це те, що вам подобається, ми зібрали і їх в нашому путівнику по кращим розкішним матраців.