Коли ви будете готові купити матрац, у вас буде багато місць, куди можна піти

Де купити матрац

Коли ви будете готові купити матрац, у вас буде багато місць, куди можна піти. Ви можете купити матрац в великих роздрібних магазинах, універмагах, меблевих магазинах, спеціалізованих магазинах матраців і навіть в Інтернеті, не виходячи з дому. Ми розповімо вам про плюси і мінуси кожного варіанту, щоб ви самі вирішили, що найкраще підходить для вас.

Роздрібні торговці Big Box

Вам потрібно купити продукти і матрац за одну поїздку? Такі магазини, як Costco та Ikea, роблять це можливим. Коли ви робите покупки в цих великих роздрібних магазинах, ви зазвичай бачите низькі ціни, але у вас немає можливості спробувати все матраци (зазвичай виставлені тільки деякі з них, якщо вони взагалі є). Крім того, ви повинні бути учасником деяких з цих магазинів, щоб навіть потрапити в їх двері.

універмаги

Універмаги, такі як Sears і Macy’s, пропонують матраци в магазинах. Хоча у вас є можливість випробувати матраци і поговорити з продавцями, ціни, як правило, високі, а продавці часто не надто обізнані про матрацах, якщо вам потрібна допомога у виборі.

Меблеві магазини

Зрештою, матрац — це предмет меблів. У меблевих магазинах ви отримуєте можливість купувати відразу декілька предметів меблів і навіть можете укласти угоду по комплектації. Але вибір матраців зазвичай менше, і продавці часто мало що знають про матрацах.