Але якщо вам не подобається ходити між магазинами матраців

Якщо ви замужем за покупкою матраца в магазині, ви можете використовувати кілька корисних порад з ведення переговорів, щоб бути впевненим, що ви отримуєте кращу ціну за свій новий матрац. Гарна новина полягає в тому, що ціни на матраци обговорюються в більшості роздрібних продавців, але основна стратегія — це спробувати відтіснити одного продавця від іншого.

Наприклад, якщо ви отримаєте пропозицію від одного магазину, ви можете передати його його конкуренту та переконатися, що він перевершує ціну. Ви можете продовжувати цей процес знову і знову, пропонуючи більш низьку ціну іншому конкуренту та ще більше знижуючи цю ціну. Інший варіант — знайти в Інтернеті потрібний матрац, а потім попросити продавця узгодити ціну, яку ви бачите в Інтернеті.

Але якщо вам не подобається ходити між магазинами матраців і назад, ви будете раді почути, що онлайн-ціни, як правило, найкращі. Все, що вам потрібно зробити, це знайти матрац, який вам найбільше підходить, а потім знайти яку можна порівняти модель в Інтернеті.

Коли найкраще купувати матрац?

Купівля нового матраца — це великі інвестиції, і, очевидно, найкращий час для покупки — це коли ціни будуть максимально знижені. На щастя, для багатьох брендів матраців і роздрібних магазинів такі часи настають досить передбачувано і часто протягом року.

Ви також можете розраховувати на економію на матрацах під час різних корпоративних заходів, таких як розпродаж на урочистому відкритті, розпродаж при ліквідації, розпродаж в переїзд і ювілейна розпродаж. Це не так передбачувано, так що за цим стоїть стежити.

Якщо ви хочете купити новий матрац, ви можете підписатися на кілька інформаційних бюлетенів компанії, щоб отримувати повідомлення про розпродажі і знижки. Ви завжди можете відмовитися від підписки пізніше!