Кращий розмір матраца для вас може бути визначений з урахуванням двох важливих факторів

розміри матраца

Кращий розмір матраца для вас може бути визначений з урахуванням двох важливих факторів: хто на ньому буде спати і куди він дінеться?

За допомогою цього корисного керівництва виберіть матрац, який підходить саме вам, вашим простору і вашому бюджету.

Хто спить на ліжку?

Хоча це, безумовно, пов’язано з розміром людей, які будуть спати на ньому, це також пов’язано з особистими уподобаннями.

Якщо ви самотні або робите покупки для дітей / підлітків, то вам, ймовірно, підійдуть двомісні матраци або повнорозмірні матраци. Найпоширеніший розмір для пар — це матрац розміру «queen-size», тому що він добре вписується в більшість спалень і досить великий, щоб дати обом людям необхідний простір для сну, не заважаючи один одному. Простирадла та інші аксесуари також дешевше і більш доступні для двоспальних ліжок, ніж великі розміри.

Матраци розміру «king-size» останнім часом набирають обертів в опитуваннях популярності, тому що вони, по суті, пропонують парам стільки ж місця в ліжку зі своїм партнером, як якщо б вони були одні в двомісному номері. Якщо ви неспокійний сплячий, якому потрібно багато місця, то матрац King — ваш вибір. Це також популярний вибір серед пар з тваринами або дітьми, які раз у раз ховаються в ліжко.

Для високих або великих людей матраци California King можуть здатися привабливими. Покупці обох королівських розмірів повинні знати про підвищені витрати на саму ліжко і аксесуари, а також про більш складної установці через розміру і ваги матраца.