Якщо ви купуєте поролоновий матрац, зверніть особливу увагу на окремі шари поролону

Якщо ви купуєте поролоновий матрац, зверніть особливу увагу на окремі шари поролону. Шукайте матраци, в яких використовується пінополіуретан, сертифікований CertiPUR-US®. Це означає, що піна виготовлена ​​без формальдегіду, PBDE, TDCPP або TCEP ( «Тріс») антипиренов, озоноразрушітелей і інших шкідливих хімікатів. Це також означає низький рівень викидів ЛОС (летючих органічних сполук) для якості повітря в приміщенні. По суті, піни, сертифіковані CertiPUR-US®, краще для вас і навколишнього середовища.

Коли ви думаєте про традиційні матрацах, на думку спадає пружина або котушка. Це один з найбільш широко використовуваних типів матраців, який складається як мінімум з одного шару пружинних металевих спіралей. Пружинні матраци володіють відмінним відскоком, сильною опорою по краях і, як правило, непогано зберігають прохолоду.

Через металевих спіралей всередині ці типи ліжок важкі і можуть поставлятися повнорозмірними (якщо це фактор, який вплине на ваше рішення). Якщо ви шукаєте щось, що може добре контуріровани ваше тіло, то матрац з пружинами, ймовірно, не для вас.

Оскільки в цих матрацах досить вільного місця, ви не отримаєте такої підтримки в плечах і стегнах, як у випадку з іншими типами матраців, але у вас буде більше свободи рухів, що корисно, якщо ви схильні багато пересуватися по ночах.

Рассел Уоткотт, директор з інновацій Purple, пояснює це так:

«Стандартні пружини [в матраці з внутрішньою пружиною] мають так звану жорсткість пружини. Це означає, що чим сильніше ви натискаєте на пружину, тим сильніше вона відштовхує вас. Труднощі із пружинним постійної полягає в тому, що може бути важко домогтися зняття тиску, якого жадають багато людей, і при цьому отримати підтримку (наприклад, в попереку), яка потрібна більшості з нас. Зазвичай доводиться йти на компроміс, щоб отримати необхідний відпочинок ».