Латексні матраци відмінно підходять для людей, які хочуть отримати багато переваг

кількість котушок

Кількість витків у вашій пружинного або гібридної ліжка не так важливо, як може здатися. Однак, як правило, чим більше котушок в матраці, тим він якісніший. Це не означає, що якщо у вашого матраца мало котушок, він невисокої якості, але ви можете триматися подалі від будь-якого матраца, який має менш 420 котушок Боннелл, тому що якість і підтримка будуть відсутні.

Ще одна річ, про яку слід пам’ятати про котушках, — це калібр котушки. Калібр котушки — це просто міра товщини дроту, використовуваного в котушці. Калібр котушки може бути від 12 до 15, і чим нижче товщина спіралі, тим жорсткіший матрац. Якщо вам потрібен більш м’який матрац і ви дивитеся на ліжко зі спіралями, переконайтеся, що калібр котушки знаходиться приблизно на позначці від 14 до 15. Такі спіралі мають більш м’яку пружину, що робить матрац більш м’яким.

Латекс. Плюси і мінуси латексу

Забезпечує скидання тиску + свободу рухів
Міцний і прослужить довго (до 15 років)
спить круто
дорогі
Дуже важкий / складний для маневрування
Може містити шкідливі хімічні речовини, а то й органічні

Латексні матраци відмінно підходять для людей, які хочуть отримати багато переваг поролонового матраца, але не хочуть відчувати себе обійми або «окресленими». Ці матраци, як правило, мають відмінні охолоджуючими властивостями, підстрибують і при цьому залишаються чуйними, тобто вони будуть пристосовуватися до вашого тіла, коли ви рухаєтеся.

Рон Рудзін, генеральний директор Saatva, каже: «Латекс чудовий, тому що він володіє пружністю пружинного матраца, але фіксує вас, як піна з ефектом пам’яті». Як ми згадували раніше, латексні матраци мають найдовший термін служби серед всіх типів матраців.

Мінуси? Латексні матраци зазвичай дорожче. Вони також дуже щільні, що означає, що вони будуть більш важкими. Залежно від типу латексу, ви можете помітити синтетичний хімічний запах протягом перших кількох днів.

Але якщо ви виберете матрац з натурального латексу, вам нема про що турбуватися. Ці матраци будуть продаватися за вищою ціною, але ви дійсно отримуєте найкраще з кращого, коли справа стосується матраців.