Гібридний матрац зазвичай відноситься до матраца, який зроблений з комбінації

гібридний

Гібридний матрац зазвичай відноситься до матраца, який зроблений з комбінації піни з ефектом пам’яті і пружин, але він може включати і інші матеріали і комбінації (наприклад, латекс і піна з ефектом пам’яті).

Гібриди, як правило, пропонують хороший баланс підтримки і зняття тиску, забезпечуючи при цьому більш прохолодну поверхню для сну, ніж чиста піна з ефектом пам’яті. Передача руху також буде краще на гібриді, ніж на одній внутрішньої пружині за допомогою більшої кількості шарів, що поглинають рух.

Якщо вам і вашій другій половинці потрібні різні речі в матраці, то гібрид може бути кращим варіантом для вас. Однак використання кращого з обох світів може іноді означати більш високу ціну. Гібридні матраци також можуть бути надзвичайно важкими, що в деяких випадках ускладнює транспортування та поводження з ними.

Адам Тішман, співзасновник Helix Sleep, спеціалізується на виготовленні індивідуальних гібридних матраців. Він каже:

«Гібридний матрац пропонує найкраще з обох світів. Ви отримуєте ефект відскоку і утримання пружин, врівноважений контуром і амортизацією піни. Традиційні ліжка з пружинами можуть здаватися жорсткими і погано ізолювати руху, в той час як всі ліжка з пінопласту з ефектом пам’яті сплять дуже жарко і можуть здаватися занадто щільними. Вся справа в правильному балансі! »