Тому, якщо ви не впевнені, який матрац краще всього підходить для вас

Що шукати в матраці

Якщо ви вже проводили якесь дослідження матраців, ви, мабуть, помітили, що у індустрії матраців є свій власний жаргон — такі слова, як «чуйність» і «передача руху». Хоча вони можуть здатися «порожніми» словами, насправді вони є важливими факторами, які слід враховувати при виборі матраца, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Ми дамо вам розбивку цих ключових характеристик матраца — простим старим англійською мовою — щоб допомогти вам зрозуміти, чому вони так важливі при пошуку кращого матраца. Комфорт і підтримка — два основні чинники, які слід враховувати при виборі нового матраца, тому важливо відзначити, що іноді ви не зможете зрозуміти, наскільки добре матрац відповідає цим факторам, поки не спробуєте його протягом декількох ночей.

Тому, якщо ви не впевнені, який матрац краще всього підходить для вас, обов’язково придбайте матрац з випробувальним періодом без ризику. Інші важливі фактори включають вирівнювання хребта, зняття тиску, правила доставки і повернення, а також рівень твердості. Ви можете дізнатися більше про кожну з цих функцій і про те, як ми оцінюємо їх, поки ми тестуємо характеристики матраца, в нашій статті про процес огляду.

комфорт

Комфорт важливий, тому що він визначає відчуття вашого матраца, а також те, наскільки добре матрац пристосовується до ваших рухам і регулює температуру. Недолік комфорту може бути викликаний жорстким матрацом, теплим матрацом або занадто частим рухом з іншого боку ліжка (якщо ви спите з партнером). Це може привести до частих порушень сну, тому важливо знайти зручний матрац, який забезпечить вам спокійний і глибокий сон. Коли справа доходить до комфорту, чуйність, контроль температури і передача руху — ось деякі з ключових факторів, на які слід звернути увагу.