Коротке визначення: наскільки добре матрац реагує на ваші рухи

Відповідна реакція

Коротке визначення: наскільки добре матрац реагує на ваші рухи і пристосовується до положення вашого тіла. Це особливо важливо для комбінованих сплячих або тих, хто змінює позу протягом ночі.

Чуйність просто означає, наскільки добре матрац реагує і пристосовується до рухів вашого тіла під час сну. Всі ми рухаємося під час сну, але це особливо важливо для людей, які погано сплять або часто змінюють положення протягом ночі.

передача руху

Коротке визначення: наскільки добре матрац ізолює руху і поглинає їх. Передача руху важлива для пар, які не хочуть, щоб їх партнер ворушився або вставав посеред ночі.

Передача руху означає, наскільки добре матрац поглинає рух. Багато людей не беруть до уваги цей фактор, купуючи матрац в Інтернеті, але це важлива можливість, яку потрібно шукати, щоб добре виспатися.

Наприклад, якщо ваш сплячий партнер перевертається, крутиться чи встає всю ніч, і ви не хочете, щоб це турбувало, вам потрібно знайти хороший матрац, який добре ізолює руху.

Це також допоможе, якщо ваші вихованці сплять з вами в одному ліжку. Матраци з піни з ефектом пам’яті і матраців з смесовой піни, як правило, найкраще підходять для передачі руху.