Коротке визначення: наскільки добре матрац сприяє циркуляції повітря

Контроль температури / теплопередача

Коротке визначення: наскільки добре матрац сприяє циркуляції повітря і повітропроникності з урахуванням утримання тепла та будь-які істотні охолоджуючих властивостей / характеристик.

Під час сну ви повинні переконатися, що ваш матрац допомагає відводити тепло від вашого тіла, а не утримує його в своїх шарах. (Ніхто не хоче прокидатися в купці поту.)

Матраци з повітропроникними або вентильованими шарами забезпечують більш прохолодну поверхню для сну, оскільки вони допомагають збільшити приплив повітря. Відводять тепло матеріали, такі як вовняні ковдри, розсіюють тепло і відводять його від вашого тіла. Інші матеріали, такі як Ceilliant, спеціально створені для адаптації до температури вашого тіла.

Служба підтримки

Підтримка матраца має вирішальне значення для забезпечення здорової спини, здорових суглобів і довговічною ліжку. Вирівнювання хребта, зняття тиску, підтримка країв і довговічність — ось деякі з найбільш важливих факторів, які слід враховувати при виборі опори.

вирівнювання хребта

Коротке визначення: наскільки добре матрац утримує ваш хребет в природному положенні.

Коли ви порівнюєте матраци, ви хочете знайти щось, що буде підтримувати ваше тіло, щоб ваш хребет міг залишатися в своєму природному положенні. Здорове стан хребта дозволяє вашим м’язам відпочивати, а це означає, що ви прокидаєтеся вранці більш відпочив.