Якщо ви спите на спині, ваш хребет повинен зберігати свій природний вигин

Якщо ви спите на боці, лінія від куприка до шиї повинна бути прямою. Якщо ви спите на спині, ваш хребет повинен зберігати свій природний вигин, коли ви лягаєте на матрац, що забезпечує хорошу підтримку. У сплячих на животі буде трохи більше проблем зі збереженням природного вигину тільки через характер положення.

За словами Вік Сінгха, засновника Spine & Vigor, як емпіричне правило, хороший матрац — це той, який приймає форму вашого хребта і одночасно підтримує ваша вага, щоб ваша спина була вирівняна належним чином.

Скидання тиску

Коротке визначення: наскільки добре матрац знімає тиск (особливо на стегна, плечі і стегна) і забезпечує рівномірний розподіл ваги тіла.

Найкраще ваше тіло буде підтримувати матрац, який рівномірно розподіляє вагу вашого тіла, тому важчі частини вашого тіла, такі як стегна і плечі, які не занурюються занадто глибоко. Якщо вони це зроблять, ваш матрац може викликати навантаження на точки тиску.

Вам потрібно шукати матрац, який відштовхується, коли ви чините тиск (але не занадто сильно). Різні матраци забезпечать краще зняття тиску для різних типів статури — тому, якщо ваша вага менше, вам не потрібно стільки відштовхування, але якщо у вас більшу вагу, вам потрібно переконатися, що матрац працює належним чином. підтримка, і ви не дуже захопитеся.