Сплячі на животі зазвичай вважають за краще трохи жорсткіший матрац

Сплячі на животі зазвичай вважають за краще трохи жорсткіший матрац (4-7) для кращої підтримки, оскільки вони, як правило, більше навантажують поперек під час сну в цьому положенні. Матраци з пінопласту середньої жорсткості зазвичай є кращим вибором для тих, хто спить на животі, але ви також можете знайти середню жорсткість на пружинних і гібридних матрацах.

Ті, хто засинає спиною, особливо мають потребу в гарній опорі для попереку і, як правило, віддають перевагу більш жорсткі матраци (6-8). Більшість типів матраців (навіть з пеноматериала з ефектом пам’яті) в деякій мірі володіють більшою твердістю, але ви, ймовірно, захочете триматися подалі від більш м’яких матраців.

Умови використання, гарантії і повернення

Навіть якщо тисяча людина любить матрац, це не означає, що ви теж. У всіх різні тіла, тому ви будете по-різному реагувати на свій матрац. Перед покупкою матраца переконайтеся, що ви звернули увагу на наявний у вас пробний період на що поширюється гарантія на матрац і на правила повернення. Більшість наших улюблених матраців мають дуже щедрий пробний період, гарантійну політику і безпроблемний повернення.

Ви також повинні спробувати дати матрацу хоча б 30 днів, щоб «обкатати» його і подивитися, чи підходить він вам, перш ніж кинути його на бордюр. (Хоча ми не рекомендуємо насправді відкидати його, якщо ви хочете повернути гроші.) Для довідки, більшість онлайн-виробників матраців пропонують пробний період на 100 ночей і більше.