Чи потрібна для деяких матраців основу ліжка певного типу?

Чи потрібна для деяких матраців основу ліжка певного типу?

Підстава ліжка може вплинути як на відчуття, так і на характеристики матраца, тому завжди перевіряйте, який тип основи рекомендує використовувати виробник матраца. Багато пропонують підставу з пружними планками, яке забезпечує хорошу підтримку і поглинає руху, коли ви рухаєтеся уві сні.

Підстава платформи також може підтримувати будь-який матрац, забезпечуючи більш міцну основу. Варто відзначити, що решітчаста основа може привести до здуття матраца з роками, тому переконайтеся, що відстань між планками не перевищує 70 мм, щоб забезпечити його повну довговічність.

Чи всі матраци потрібно перевертати?

Більшість матраців необхідно регулярно перевертати, щоб забезпечити рівномірний знос. Врахуйте це, купуючи матраци, особливо тому, що багато матраци дуже важкі. Деяким матраців потрібно тільки обертати, а не повертати, хоча навіть це може бути складним завданням, коли він важить тонну. Ви також можете купити матраци, які не потрібно повертати або повертати.

Наскільки важлива гарантія?

Перевіряйте гарантію не тільки за кількістю років, але і по дрібному шрифту. Більшість гарантій поширюється на виробничі дефекти, які, ймовірно, відбудуться досить швидко, наприклад, що лопнула пружина або НЕ відскік піни. Але якщо щось станеться, і ви не використали рекомендоване основу ліжка або не використали наматрацник, коли вони наполягають на тому, що він вам потрібен, гарантія може бути недійсною.