Який матрац мені підходить?

Який матрац мені підходить?

Кращий матрац буде відрізнятися від людини до людини в залежності від їх індивідуальних стилів сну і переваг. Різним сплячим потрібні різні речі від матраца, тому відповідний матрац не завжди може бути кращим матрацом для кого-то другого. Нижче наведені деякі з наших рекомендацій, заснованих на наших перевірених брендах матраців. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашими оглядами матраців, які спрощують пошук матраців по категоріям.

типи матраців

Тепер, коли ви вирішили, що прийшов час для нового, модернізованого, менш бугристого матраца з поліпшеним запахом, наступний крок — з’ясувати, який тип матраца найкраще підходить для вас. Слід враховувати безліч різних чинників, таких як положення під час сну, бюджет і тип статури.

Проводяться нескінченні дослідження різних матеріалів матраців і їх придатності, але ми спростили те, що вам дійсно потрібно знати про найпопулярніших типах матраців, включаючи піну з ефектом пам’яті, пружинний матрац, латекс і гібридні матраци.

Піна / піна з ефектом пам’яті

доступний
Гарний у збереженні передачі руху на мінімальному рівні (ви не відчуєте, як рухається ваш сплячий партнер)
Добре знімає біль в спині
Добре знімає біль в точках тиску
Контури і відповідає вашому тілу
Чи не надасть стільки свободи пересування
Деякі моделі можуть затримувати тепло тіла, через що вам стає жарко
Зазвичай вони тонше традиційних матраців з пружинами.
Якщо пінопласт не зазначено як сертифікований CertiPUR-US, він може завдати шкоди навколишньому середовищу і якості повітря у вашій спальні.
Не завжди ідеально підходить для тих, хто спить на животі, так як це може викликати зсув, яке призводить до болю в спині.

Матраци з піни і піни з ефектом пам’яті складають більшість доступних онлайн-матраців, що не дивно, тому що матраци з піни з ефектом пам’яті, як відомо, є одним з найбільш зручних типів матраців.