Матрац з піни з ефектом пам’яті матиме більш контурну форму

Зазвичай вони мають середній рівень твердості і, як правило, краще підходять для людей з болями в спині, так як шари піни з ефектом пам’яті допомагають підтримувати поперек, комфорт в стегнах і плечах, а також покращують контури тіла. Це також відмінно підходить для передачі руху (якщо ваш партнер багато рухається, ви цього не відчуєте).

Матрац з піни з ефектом пам’яті матиме більш контурну форму, а це означає, що він буде обіймати ваше тіло більше, ніж інші матраци, і не буде забезпечувати таку пружність або свободу рухів. Так що, якщо ви зазвичай не часто ходите по ночах, піна з ефектом пам’яті може бути для вас хорошим варіантом. Також варто відзначити, що багато матраци з «піною», які ви бачите сьогодні, являють собою не просто піну з ефектом пам’яті, а суміш піни, зроблену з іншими матеріалами.

Через обіймів, які забезпечує піна з ефектом пам’яті, цей тип матраців, як відомо, спить гарячим. Однак Хелен Салліван, представник CertiPUR-US, повідомляє, що ця проблема в значній мірі вирішена за допомогою нової технології виробництва пеноматериалов:

«Коли ці піни вперше стали популярними, деякі говорили, що на них було тепліше спати. Однак технічний прогрес у виробництві піни в значній мірі усунув ці проблеми за рахунок використання різних складів піни, а в деяких випадках і спеціальних охолоджуючих пен, піни з охолоджуючим гелем і т.д. »