Готова суміш для бетону

Готова суміш для бетону

Товарний бетон — це стандартний бетон, який частково перемішується перед доставкою на будівельний майданчик. Це досягається шляхом змішування його на бетонному заводі і його транспортування за допомогою автобетонозмішувачів з обертовими барабанами. Коли на будмайданчиках немає місця для змішування бетону, або якщо потрібно тільки невелика або переривчасте кількість бетону, це кращий вибір.

Як правило, готова бетонна суміш повторно змішується на будмайданчику з додаванням води та будь-яких необхідних добавок, щоб кінцевий продукт мав правильну осадку і властивості.
Однак, оскільки він вже був змішаний один раз, цей тип бетону схоплюється швидше, якщо не будуть додані уповільнюють добавки.

самовирівнюючий бетон

Самовирівнюючий бетон насправді не бетон; це в’яжучий матеріал, в якому використовуються полімери. Цей матеріал простий у використанні, але він слабкіше звичайного бетону, тому його не можна використовувати на відкритому повітрі або для підтримки важкої техніки. Він також не дуже добре справляється з агресивними хімікатами. Самовирівнюючий бетон найкраще підходить для горизонтальних поверхонь всередині приміщень — його можна використовувати для підлог або стяжки підлоги.

залізобетон

Стандартний бетон має високу міцність на стиск, але низьку міцність на розрив — всього близько 8% від міцності на стиск. Для обробки розтягують навантажень, характерних для горизонтальних балок, перекриттів і колон, як механізм, що несе розтягнення, використовується сталь. Додавання арматури і сітки в форми перед укладанням бетону дозволяє бетону і стали стати монолітними, що значно підвищує міцність в областях розтягування.